REKLAMA

Rafalska: Najtrudniejszy etap realizacji 500 plus jest za nami

  • Autor: bd
  • 26 sierpnia 2016 15:03
Rafalska: Najtrudniejszy etap realizacji 500 plus jest za nami Minister Rafalska spotkała się z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Stargardzie. Fot. twitter

- Najtrudniejszy etap realizacji programu Rodzina 500 plus jest za nami. Udało się to dzięki dobrej współpracy z ministrami, wojewodami i samorządowcami. Jesteśmy w trakcie realizacji najważniejszych celów programu – zmniejszenia ubóstwa, zwiększenia dzietności i wyrównywania szans - minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

Minister Rafalska dodała, że rząd wsłuchuje się w głosy wszystkich obywateli, nie tylko tych z dużych miast, ale także tych z mniejszych miejscowości.

- Jesteśmy otwarci na opinie i oceny. Nie obrażamy się na wątpliwości, czy różnice zdań - powiedziała minister Elżbieta Rafalska podczas konferencji prasowej w Stargardzie.

Czytaj też: Szydło: będą kolejne elementy programu "Rodzina 500 plus"

Minister Elżbieta Rafalska jest dziś z wizytą w województwie zachodniopomorskim. Spotkała się z samorządowcami. Tematem rozmowy była realizacja programu Rodzina 500 plus.

Po spotkaniu minister Rafalska odwiedziła uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Stargardzie. W planie wizyty jest także spotkanie w Centrum Pomocy Rodzinie oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łobzie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA