REKLAMA

Razem: Pierwsza partia w historii, która sprząta swoje plakaty

  • Autor: Parlamentarny.pl
  • 27 października 2015 18:18
Razem: Pierwsza partia w historii, która sprząta swoje plakaty „Dowiedzieliśmy się, że jeszcze nigdy żadna partia nie chciała po sobie sprzątać"

Wrocławska ekipa partii Razem chciała posprzątać miasto ze swoich plakatów. Co się dowiedziała? Że jest jedyną partią w historii, która wyszła z taką inicjatywą!

Obklejanie wszelkich możliwych miejsc plakatami wyborczymi jest tak powszechne, że przestaliśmy się temu dziwić. Przestaliśmy się także dziwić, że jeszcze długo po zakończeniu wyborów, zostaje po nich ślad. Partia Razem chciała posprzątać swoje plakaty. Co się dowiedziała? Że jest jedyną partią w historii, która chce to zrobić!

Z inicjatywą wyszła wrocławska ekipa partii Razem. „Razem Wrocław chce usunąć swoje plakaty. Mamy kilka wątpliwości regulaminowych, więc zadzwoniliśmy do operatora słupów” – pisze na swoim profilu w mediach społeczościowych Maciek Jabłoński.

„Dowiedzieliśmy się, że jeszcze nigdy żadna partia nie chciała po sobie sprzątać i zawsze oni to za kandydatów robią. Nie musimy martwić się naszymi plakatami, które są zaklejone i tym, że z innego kw przyjdą i nas odsłonią, bo tego nie zrobią, bo się im jeszcze nigdy nie chciało” – dodaje Maciej Jabłoński.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • asdf 2015-10-29 21:08:28
    Do obserwator: Muszą, ale co z tego, jak nikt nie wyciąga w związku z tym konsekwencji? W tym kraju istnieje mnóstwo rzeczy które "trzeba", ale w praktyce wszyscy je mają w (...) bo nic się nie stanie jak się wobec nich nie podporządkują.
  • obserwator 2015-10-28 12:17:14
    Autor to chyba propagandzista "Razem" i na dokładkę ma jeszcze deficyty edukacyjne ponieważ obowiązek sprzątania materiałów wyborczych istnieje od wielu lat i komitety zgodnie z ordynacją wyborczą muszą w ciągu 30 dni od zakończenia wyborów tj. do 26 listopada posprzątać plakaty itp.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA