REKLAMA

Reforma sądów. Zakończyło się spotkanie Pawła Muchy i Stanisława Piotrowicza

  • Autor: PAP/MIW
  • 03 listopada 2017 17:21
Reforma sądów. Zakończyło się spotkanie Pawła Muchy i Stanisława Piotrowicza Poseł PiS Stanisław Piotrowicz (fot. youtube.com)

Zwiększył się obszar spraw uzgodnionych, jak myślę doszło do kolejnego zbliżenia stanowisk - powiedział poseł PiS Stanisław Piotrowicz po piątkowym spotkaniu z prezydenckim ministrem Pawłem Muchą ws. uzgodnień dotyczących poprawek PiS do prezydenckich projektów ustaw o KRS i SN.

Po blisko czterech godzinach zakończyło się piątkowe (3.11) spotkanie w Pałacu Prezydenckim między wiceszefem Kancelarii Prezydenta Pawłem Muchą a szefem sejmowej komisji sprawiedliwości Stanisławem Piotrowiczem (PiS).

- To spotkanie nie było ostatnim. Było to kolejne robocze spotkanie, na którym, jak myślę, doszło do kolejnego zbliżenia stanowisk - powiedział po jego zakończeniu Piotrowicz.

- Można powiedzieć, że zwiększył się obszar spraw uzgodnionych - dodał.

Nie chciał jednak mówić o konkretach tych ustaleń.

- Pozostawiliśmy sobie jeszcze czas na przemyślenia, ale już do tych uzgodnień pozostało nam znacznie mniej spraw - zaznaczył.

Dopytywany o termin kolejnego spotkania ws. ustaw dotyczących sądownictwa, Piotrowicz odpowiedział, że nie uzgodniono konkretnego terminu.

- Umówiliśmy się, że skontaktujemy się telefonicznie, będzie to w przyszłym tygodniu - doprecyzował. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA