REKLAMA

Rodzice boją się gender. Chcą sprawdzenia szkół

  • Autor: PAP/AT
  • 30 maja 2017 06:25
Rodzice boją się gender. Chcą sprawdzenia szkół Odzew na ogólnopolską kampanię "Chrońmy dzieci!" jest ogromny (fot.fotolia)

Rodzice są zaniepokojeni tym, co się dzieje na zajęciach organizowanych w szkołach.

Rodzice wnioskują o sprawdzenie 280 szkół pod kątem organizacji działających na ich terenie – informuje w swoim wtorkowym wydaniu "Nasz Dziennik".

Odzew na ogólnopolską kampanię "Chrońmy dzieci!", którą zaledwie przed tygodniem zainicjował Instytut na rzecz Ordo Iuris, jest ogromny.

Każdego dnia wpływają zgłoszenia od rodziców zaniepokojonych tym, co się dzieje na zajęciach organizowanych w wielu szkołach.

Czytaj też: Jest lista lektur dla szkoły podstawowej

Chodzi o pozyskanie z poszczególnych placówek informacji, jakie zewnętrzne organizacje dopuszczane są na ich terenie do prowadzenia zajęć z uczniami. Rodzice chcą też wiedzieć, które z nich propagują treści szkodliwe, deprawujące, podszyte ideologią. Zdarza się, że podczas tzw. warsztatów równościowych dla dzieci i młodzieży instruktorzy przemycają treści promujące niemoralne obyczaje - czytamy w "Naszym Dzienniku".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Arek 2017-05-30 10:27:08
    Jak tam się znacznie bardziej boję Ordo Lurdis i innych skrajnych organizacji niż mówienia że funkcja społeczna człowieka nie jest zdecydowane przez jego płeć. Czasy kamienia łupanego kiedy mężczyźni polowali a kobiety przyrządzały strawę i zajmowały się dziećmi dawno się już skończyły (przynajmniej w cywilizowanych krajach). To właśnie mówi filozofia gender i nie ma w tym nic złego.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA