REKLAMA

Rusiec: Gmina Korwina

  • Autor: GP
  • 30 października 2015 14:45
Rusiec: Gmina Korwina Poparcie dla partii KORWIN w Polsce. fot. wyborynamapie.pl

Partia Janusza Korwin-Mikkego w kraju osiągnęła 4,76 proc. poparcia. Wynik ten jest nieznaczny przy poparciu jakie KORWiN ma w gminie Rusiec. 28 proc. to poparcie jakiego nie jeden by pozazdrościł.

Poparcie na tak wysokim poziomie zapewnił wójt gminy. Dariusz Woźniak był kandydatem w gminie z listy partii KORWiN. Jego związki z samorządem, wysoka popularność w gminie zapewniły mu wynik 616 głosów. Rekordowy, bo następną osobę na tej liście poparło... 19 głosujących.

Rusiec jest gminą wiejską, niedzielne wybory wygrał w niej PiS. Gmina leży w centralnej Polsce, w województwie łódzkim, w powiecie bełchatowskim. Mieszka w niej niewiele ponad pięć tysięcy ludzi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Slowianka 2015-11-01 13:56:58
    Panie"Korwin Mikke",prosze sie nie martwic o Narod Polski,ma Pan przeciez swoja grupe etniczna.A,kto jest smieciem,to nam wiadomo.
  • Piotr p 2015-10-31 04:49:51
    Godne raczej pożałowania...Jako Wójt w kampanii samorządowej uzyskał od " zadowolonych " mieszkańców Ruśca ponad 1000 głosów. Kto pisze takie bzdety. dla kogo ta " pochwała"REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA