REKLAMA

Ruszyło "Forum Młodych" Nowoczesnej, czyli młodzieżówka partii Petru

  • Autor: GP
  • 13 czerwca 2016 14:41
Ruszyło "Forum Młodych" Nowoczesnej, czyli młodzieżówka partii Petru Członkowie nowego ciała grupującego młodych przy Nowoczesnej. (fot.:twitter.com/_Nowoczesna)

• Powstała młodzieżówka Nowoczesnej.
• Jej liderem został jednogłośnie wybrany Adam Kądziela.

W sobotę (11 czerwca) w Warszawie zawiązano nową formację polityczną, przy Nowoczesnej Ryszarda Petru. Partyjna młodzieżówka odbyła Kongres Założycielski Forum Młodych Nowoczesnych.

Na przewodniczącego Forum Młodych został wybrany Adam Kądziela. Wybór odbył się jednogłośnie.

W deklaracji sympatycy partii napisali:

- Nowoczesność to młodość. To świeżość, kreatywność i otwartość. To chęć do działania i patrzenia w przyszłość bez demonów przeszłości. Jesteśmy pierwszym pokoleniem w pełni wychowanym w wolnej, suwerennej i demokratycznej Polsce. Bądźmy świadomi tego, co już mamy i tego, na co wciąż musimy pracować.

Czytaj: Politycy złagodzą ton w czasie EURO 2016?

- Mamy struktury młodych w całej Polsce - powiedział PAP w weekend poseł Adam Szłapka, komentując powstanie nowej formacji. - Ich zadaniem jest wspieranie Nowoczesnej, zachęcanie kolejnych młodych osób, żeby włączyli się w działalność społeczno-polityczną. Sporo młodych ludzi już się zaangażowało.

Młodzieżowa formacja partii opozycyjnej powstała trochę ponad rok po macierzystej partii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Malon Malloni 2017-01-07 13:09:50
    Joanna Scheuring, Katarzyna Lubnauer, Jerzy Meysztowicz, Ryszard Petru, Ewa Lieder, Marta Golbik, Paulina Henning, Joanna Schmid – to tylko kilka “podejrzanych” nazwisk widniejących na liście posłów na Sejm podanej po październikowych wyborach parlamentarnych. Co ciekawe, wszyscy z wyżej wymienionych na Wiejską dostali się z ramienia .Nowoczesnej Ryszarda Petru. Wiele podczas ubiegłorocznej kampanii wyborczej mówiło się o powiązaniach Ryszarda Petru z zachodnimi banksterami czy finansowaniu partii “.N” przez elity żydowskie. Środowiska prawicowe huczały również, że sam Petru, wraz z Balcerowiczem, reprezentują w Polsce interesy wielkich korporacji, których celem jest całkowite zawładnięcie naszą gospodarką. Co już i tak właściwie prawie się stało. Przedstawiciele .Nowoczesnej całość wpakowali oczywiście do worka z napisem “teorie spiskowe” i drążenie tego tematu zawsze kończy się w ten sam – niedający efektów – sposób. Zastanawia natomiast coś jeszcze. I z góry zaznaczmy, że nikt nie wymaga by każdy nazywał się Malinowski czy Kowalski. To, że wiele osób nosi zagraniczne nazwiska jest rzecz jasna czymś normalnym. W Polsce jednak to jeszcze zjawiska dość rzadkie i są raczej wynikiem pojedynczych splotów wydarzeń rodzinnych. Skąd więc tak ogromna ilość “nie naszych” nazwisk w wcale nie tak licznych szeregach partii, która twierdzi, że chce zmieniać Polskę na lepsze?
  • Agata 2016-06-15 09:48:46
    Panie BOŹE chroń nas PRZED bandą IDIOTÓW!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA