REKLAMA

Rzecznik Archidiecezji Warszawskiej prosił media, by uprzedzały o kamerach w kościele

  • Autor: GP
  • 05 kwietnia 2016 14:08
Rzecznik Archidiecezji Warszawskiej prosił media, by uprzedzały o kamerach w kościele Ksiądz Przemysław Śliwiński jest rzecznikiem Archidiecezji Warszawskiej, która formuje około półtora miliona wiernych, katolików. (fot.:youtube.com)

Rzecznik Archidiecezji Warszawskiej, ks. Przemysław Śliwiński zaapelował do mediów w Warszawie o ostrzeganie o obecności kamer w kościołach.

Po niedzielnych zakłóceniach mszy w niektórych kościołach archidiecezji warszawskiej, rzecznik prasowy Kościoła w stolicy wystosował apel do mediów, zarówno w Warszawie, jak i w całej Polsce. Protesty i demonstracyjne opuszczanie kościołów było efektem opublikowania i czytania przez księży listu Episkopatu Polski dotyczącego zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce.

Ksiądz poprosił, by o obecności kamer zawiadomić proboszcza i administrację świątyni, w której ma mieć miejsce nagranie.

Źródło: twitter.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA