REKLAMA

Schetyna: Kukiz musi na nowo znaleźć swoje miejsce na scenie politycznej

  • Autor: GP
  • 20 kwietnia 2016 11:07
Schetyna: Kukiz musi na nowo znaleźć swoje miejsce na scenie politycznej Grzegorz Schetyna na spotkaniu Klubu Obywatelskiego, inicjatywy budującej nowy porgram PO. (fot.:facebook.com)

• Grzegorz Schetyna, lider PO, zapowiedział w środę (20 kwietnia) manifestację w Warszawie.
• Zapytał też publicznie Pawła Kukiza, z kim on i jego formacja chce działać: z PiS czy z opozycją?

W środę (20 kwietnia) lider PO, Grzegorz Schetyna skrytykował rządy PiS. Jego głównym przekazem do widzów programu telewizyjnego w TVN24 było zaproszenie na manifestację w Warszawie, która odbędzie 7 maja. Zapowiedział też wcześniej konferencję liderów opozycji, którzy powiedzą jak widzą zapowiedziany marsz.

- Będziemy mówić o szczegółach marszu 7 maja, chcemy być na ulicach Warszawy, w centralnych punktach stolicy. Będziemy starali się udowodnić, że Polski z Europy nie da się wyprowadzić. Powiemy "nie" państwu PiS - przekonywał Schetyna.

Przeczytaj: Rosja testuje NATO, nad Bałtykiem. Co na to Sojusz?

W dalszej części rozmowy zwrócił uwagę, że na manifestacji nie będzie Pawła Kukiza. Dopytywany o lidera Kukiz'15 mówił:

- Mamy kontakt. Siedzimy niedaleko w ławach sejmowych. Ale to Kukiz musi na nowo napisać swoje miejsce na scenie politycznej. On ma intuicję i musi odpowiedzieć sobie na pytanie: po której stronie chce być?

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Tomek 2016-04-20 11:54:57
    Kiedy w końcu,MEDIA-DZIENNIKARZE !!! Rozliczą tego snopka za AFERY!!! Proszę zacząć go PYTAĆ co myśli o Polsce i komu SŁUŻY!!! Na pewno nie Polsce???...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA