REKLAMA

Sejm. Zbierze się po raz pierwszy Parlamentarny Zespoół ds. Motocyklistów i Quadowców

  • Autor: GP
  • 14 lipca 2017 14:18
Sejm. Zbierze się po raz pierwszy Parlamentarny Zespoół ds. Motocyklistów i Quadowców Zespoły parlamentarne są powołane dla celów legislacyjnych, służą podkreślaniu problemów, wysłuchaniu ekspertów i konsultacjom społecznym. (fot.:unsplash.com/domena publiczna)

W Sejmie w poniedziałek zainauguruje działanie nowy zespół parlamentarny poświęcony motocyklistom i quadowcom. Towarzyszyć mu będzie przyjazd takich pojazdów pod sam Sejm.

Kancelaria Sejmu informowała w czwartek (13 lipca), że w dniu 17 lipca o godz. 12. w Sejmie odbędzie się pierwsze posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Motocyklistów i Quadowców.

- Celem Zespołu jest podnoszenie bezpieczeństwa na drodze, pomoc w rozwiązywaniu problemów środowisk motocyklowych i quadowych, integracja środowiska dla wypracowania dobrych rozwiązań - pisano na stronach Sejmu RP. - Posiedzenie Zespołu rozpocznie się spotkaniem z udziałem przedstawicieli środowisk motocyklistów i innych jednośladów oraz quadowców, którzy przyjadą na parking przed bud. G (Sejmu - red.). Na placu pojawią się motocykle, skutery, quady.

źródło: Sejm RP/sejm.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA