REKLAMA

Sondaż, debata Kopacz-Szydło: Kto wygra?

 • Autor: AT
 • 19 października 2015 09:45
Sondaż, debata Kopacz-Szydło: Kto wygra? Beata Szydło i Ewa Kopacz (fot.wybierzpis.org.pl/facebook.com/Ewa-Kopacz)

Z badania TNS wynika, że zwycięzcą przedwyborczej debaty będzie premier Ewa Kopacz.

26 proc. Polaków obstawia, że zwyciężczynią debaty będzie szefowa rządu Ewa Kopacz, na wygraną kandydatki PiS na premiera Beaty Szydło liczy nieco ponad 20 proc. badanych – wynika z sondażu TNS Polska dla "Faktu".

Na zwycięstwo premier bardzo liczy także Platforma Obywatelska. Dzięki temu miałaby szansę na zmniejszenie różnicy dzielącej PO od PiS w sondażach, na ostatniej prostej przed wyborami - podaje "Fakt". Aż 54 procent wyborców PO obstawia wygraną Ewy Kopacz w debacie. Zwycięstwo Beaty Szydło wieszczy zaś nieco ponad 36 proc. elektoratu PiS - wynika z sondażu TNS Polska dla "Faktu".

Debata Ewy Kopacz z Beatą Szydło rozpocznie się dopiero dziś (19 października) o godz. 20 i będzie transmitowana przez TVN, TVP i Polsat. Program zatytułowano: "Beata Szydło – Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Polowic 2015-10-20 17:06:03
  Do sedno: Za to spadło bezrobocie. Można powiązać fakty, ale przecież lepiej żeby minimalna wynosiła 4 tyś. , a że bezrobocie urośnie do 50% to nieważne...
 • sedno 2015-10-19 15:06:40
  Dwukrotnie wzrosła za rządów PO ilość Polaków zarabiających minimalną pensję. Jeśli ci ludzie się nie ruszą na wybory, to w krótkim czasie będzie ich 4 razy więcej. Niedługo i My możemy znaleźć się wśród nich. Jest szansa zablokować pełną pogardy politykę PO.
 • bob 2015-10-19 10:30:30
  nawet jak wygra to co ,po wyborach wylatuje Schetyna się cieszy!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA