REKLAMA

Stanowisko rządu ws. handlu w niedzielę do końca lutego

  • Autor: PAP/AT
  • 31 stycznia 2017 09:32
Stanowisko rządu ws. handlu w niedzielę do końca lutego Nie mogę dzisiaj zagwarantować, że jesteśmy za zakazem we wszystkie niedziele miesiąca, natomiast nie powiem że będzie dotyczyło to tylko jednej niedzieli - powiedziała Elżbieta Rafalska (fot.pixabay.com)

• Rząd do końca lutego będzie przedstawi stanowisko w sprawie zakazu handlu w niedzielę.
• Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska zaprzeczyła, by resort przygotował stanowisko o odrzuceniu tego projektu.

"Na razie te poglądy są wyrażane w mediach, niekoniecznie w formie przedstawionego przez resorty stanowiska. Proszę pamiętać, że my nie jesteśmy gospodarzem, my odniesiemy się tylko do - jak to mówię - wad prawnych, które w tej ustawie występują, co do której Solidarność też mówi, że wycofa się np. z kar więzienia za naruszenie przepisów tej ustawy. Ja też nie mogę dzisiaj zagwarantować, że jesteśmy za zakazem we wszystkie niedziele miesiąca, natomiast nie powiem że będzie dotyczyło to tylko jednej niedzieli. Postaramy się znaleźć jakiś mądry, rozsądny środek" - powiedziała Rafalska.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA