REKLAMA

"Stop homofobii": Protestowano pod Sejmem przeciw wykładom Paula Camerona

 • Autor: GP
 • 11 października 2016 09:40
"Stop homofobii": Protestowano pod Sejmem przeciw wykładom Paula Camerona Działacze lewicowej organizacji atakują amerykańskiego wykładowcę i naukowca za badania, które krytycznie opisują homoseksualizm. (fot.:twitter.com/szprotest)

• We wtorek (11 październik) pod Sejmem protestowali aktywiści Queerowe Ambulatorium.
• Ich pikieta była podyktowana wykładem w Sejmie amerykańskiego naukowca Paula Camerona.
• Paul Cameron jest badaczem, który w swoich pracach krytycznie wypowiada się o homoseksualizmie. Co sprowadziło na niego krytykę środowisk LGBT, które zarzucają mu nierzetelność.
• Cameron jest w Polsce z serią wykładów o tematyce rodziny, wychowania dzieci i relacji tych kwestii właśnie do homoseksualizmu.

Aktywiści i działacze Queerowe Ambulatorium we wtorek (11 października) protestowali pod Sejmem. Powodem ich wystąpienia pod parlamentem jest obecność w Polsce, z gościnną serią wykładów, Paula Camerona. Amerykanin jest badaczem "Instytutu Badań nad Rodziną" a Sejm jest jednym z miejsc jego wystąpień w czasie wizyty w Polsce.

Poniżej wpis na Twitterze Katarzyny Paproty, aktywistki Razem i członek Rady Krajowej partii. Jednej z uczestniczek pikiety.

fot.twitter

Paul Cameron jest badaczem, który w swoich pracach krytycznie wypowiada się o homoseksualizmie. Co sprowadziło na niego krytykę środowisk LGBT, które zarzucają mu nierzetelność.

Jego wykłady w Polsce dotyczą rozwoju epidemii HIV wśród homoseksualistów, efektów "edukowania amerykańskich dzieci o pozytywnych skutkach homoseksualizmu" i przypadków molestowania seksualnego dzieci.

Główne prace naukowe Camerona były publikowane w latach 70. i 80. XX wieku.

Queerowe Ambulatorium to inicjatywa społeczna stawiająca sobie za cel "przypomnieć sylwetki kobiet mających odwagę bycia sobą, walczących o siebie i osiągających swoje cele."

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (6 komentarzy)

 • Joka_wawa 2016-10-11 12:31:01
  "Won Cameron"? do was przyjechał, że go chcecie wypędzać? Chcecie urządzać świat innym po swojemu? No ku...wa normalnie totalitaryzm.
 • Tęczowa swasta 2016-10-11 12:08:34
  Co ma oznaczać ta czerwona pięść? że będą bić badaczy za własne przemyślenia i wnioski? jeśli nie pokryją się z "tęczowym elementarzem"?
 • Radej 2016-10-11 11:56:02
  Homoterroryści chcą cenzurować naukowca? Ci liberałowie plotący ciągle o wolności wypowiedzi i poglądów?
 • analityk 2016-10-11 11:54:50
  Nie rozumiem środowiska L.G.B.T. dlaczego są oburzeni zaproszeniem dr Camerona do Sejmu ? Skoro ma być tolerancja to trzeba dopuścić drugą stronę do dyskusji. Ale Ci dewianci nie są tolerancyjni tylko narzucają swoją wersję homoseksualizmu.
 • Lena_22 2016-10-11 11:15:01
  Do yoyo: Co ma etyka do rzetelności badań? Tęczowy djihad zniszczy każdego kto swoim postępowaniem przyczyni się do obnażenia homoseksualnego lobby i wysnuje własne tezy stojące w sprzeczności z jedynie słusznymi. To tylko próbka tego co działo się w latach 70-tych w Stanach, gdy naciskano na naukowców i psychiatrów, polecam poczytać jak to wtedy wyglądało, widać marksiści zatęsknili za tamtym metodami.
 • yoyo 2016-10-11 10:27:50
  Widzę, że strasznie rzetelny artykuł. To oczywiście środowiska LGBT zarzucają Cameronowi nierzetelność, a nie instytuty naukowe, do których kiedyś należał po czym został z nich usunięty za nieetyczne zachowanie jako badacz.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA