REKLAMA

Świąteczny spot Kancelarii Premiera z udziałem wszystkich ministrów

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 22 grudnia 2015 15:17

Elżbieta Witek, Antoni Macierewicz, Mariusz Błaszczak i Zbigniew Ziobro ubierają choinkę, a Beata Kempa śpiewa kolędy. Nad wszystkim czuwa premier Beata Szydło. Kancelaria Premiera przygotowała spot ze świątecznymi życzeniami.

Choć zapada już zmrok, a sen spowija miasto, w Kancelarii Premiera praca wre. Ministrowie ubierają choinkę, a nad ich pracą czuwa premier Beata Szydło - tak zaczyna się przygotowany przez Kancelarię Premiera świąteczny spot.

Udział w nim wzięli wszyscy ministrowie. Spot zwieńczony jest życzeniami Beaty Szydło, kierowanymi do wszystkich Polaków.

"Czas świąt Bożego Narodzenia to ten wyjątkowy moment w roku, kiedy siadamy przy wspólnym stole i myślimy o tym, co nas łączy, a nie o tym, co nas dzieli. My, Polacy, potrafimy się jednoczyć, jak inny w najważniejszych sprawach. Wigilia to taki ważny moment budowania zgodny, pojednania, wspólnoty. Pozostawmy spory polityczne za drzwiami i łamiąc się opłatkiem, spójrzmy na siebie z miłością, jaką darzył nas Chrystus. Razem z ministrami składam wszystkim Polakom życzenia wesołych, spokojnych świąt".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA