REKLAMA

Szefernaker: Z niecierpliwością czekamy na projekt PiS ws. aborcji

  • Autor: PAP/jm
  • 02 października 2016 10:03
Szefernaker: Z niecierpliwością czekamy na projekt PiS ws. aborcji Paweł Szefernaker uważa, że Polkom jest wmawianych wiele kłamstw na temat projektu ws. aborcji. (fot.:wikipedia.org/CC BY-SA 3.0 pl)

- Z niecierpliwością czekamy na projekt senatorów Prawa i Sprawiedliwości ws. aborcji. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski zapowiedział, że taki projekt się pojawi. Będzie przedstawiony w środę - powiedział w niedzielę (2 października) sekretarz stanu w KPRM Paweł Szefernaker.

Sekretarz stanu w KPRM podkreślał, że nie będzie to projekt rządowy. - Czekamy na projekt, wiele kłamstw, wiele oszustw, próbuje się wmówić, że jest to projekt rządowy. Nie jest to projekt rządowy - zaznaczył.

Na pytanie za jakim projektem PiS w ostateczności zagłosuje, czy za senackim, czy za obywatelskim, powiedział: - Nie znamy jeszcze projektu senackiego. Czekamy aż senatorowie Prawa i Sprawiedliwości to przedstawią.

Pytany, dlaczego ten projekt musi się pojawić, odpowiedział: - Ponieważ Polki dziś są oszukiwane przez opozycję i przez organizacje, które znalazły się w parlamencie, skrajnie lewicowe - wyjaśniał na antenie Radia Zet.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA