REKLAMA

Szkoła Przywództwa rekrutuje. Wśród wykładowców Gowin, Jagiełło, Polko

 • Autor: bad
 • 06 listopada 2017 18:10
Szkoła Przywództwa rekrutuje. Wśród wykładowców Gowin, Jagiełło, Polko Laureaci Szkoły Przywództwa w 2016 roku. Fot. facebook

Szkoła Przywództwa to przedsięwzięcie Instytutu Wolności, skierowane na rozwój młodych liderów, aktywnych i przedsiębiorczych osób pragnących wzmocnić swoje kompetencje. To miejsce inspirowania, przekazywania wiedzy oraz nawiązywania relacji pomiędzy uczestnikami kursu.

IV edycja szkolenia wystartuje w lutym i potrwa do maja 2018 roku. W tym czasie uczestnicy wezmą udział w 9 weekendowych zjazdach. Program tegorocznych zajęć obejmuje trzy obszary tematyczne: przywództwo, polityka oraz gospodarka, kluczowe dla osób chcących uczestniczyć w życiu polityczno-gospodarczym. W ramach zjazdów odbywają się warsztaty kompetencji miękkich, ćwiczenia case-studies, wykłady oraz sesje networkingowe.

– Kiedy w 2012 roku razem z Janem Ołdakowskim i Dariuszem Gawinem zakładaliśmy Instytut Wolności, naszą diagnozą był brak myślenia strategicznego charakteryzujący polskie elity i ich niska jakość. Krok po kroku próbujemy działać na rzecz zmiany tej sytuacji. Od trzech lat przez pół roku zapraszamy do Warszawy setkę młodych ludzi z całej Polski - pisze Igor Janke, inicjator przedsięwzięcia.

Wśród wykładowców tegorocznego kursu znaleźli się między innymi Jarosław Gowin (wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego), Zbigniew Jagiełło (prezes PKO BP), gen. Roman Polko (dowódca elitarnej jednostki GROM), Katarzyna Pisarska (dyrektor Europejskiej Akademii Dyplomacji), Charles Crawford (b.ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce), Jadwiga Emilewicz (wiceminister rozwoju), Mark Krawczyński (Carshade Australia Pty), Maciej Witucki (prezes Work Service), Tomasz Zaboklicki (PESA Bydgoszcz), Wojciech Morawski (twórca marki Atlantic), Marcin Piasecki (wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju), Paweł Kowal i Bogusław Chrabota (redaktor naczelny Rzeczpospolitej).

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj (2 komentarzy)

 • ale o co kaman? 2017-11-07 08:44:14
  Do Madera: Wolności nie mamy bo mamy rząd kopiujący strukturę i sposób działania komuny. Kiedy jedna partia dąży do całkowitej władzy, nazywamy to dyktaturą. Co do tego ma jakaś szkoła, choćby najbardziej renomowana?
 • Madera 2017-11-06 19:30:43
  Nie podoba mi się ta szkoła...to jest pranie mózgów , zbyt wiele jest Żydowskich specjalistów. A Wolnością posługują się najchętniej ZDRAJCY POLSKI ! Dlatego tej wolności nie mamy !REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA