REKLAMA

Twitter typuje wyniki wyborów

  • Autor: Gabriel Paździor
  • 23 października 2015 16:00
Twitter typuje wyniki wyborów Polacy bawią się w sieci, zgadując wyniki wyborów. (fot.pixabay.com)

Pod hashtagiem #twittertypuje, na popularnym ćwierkającym portalu, trwa typowanie wyników wyborczych. Do zabawy przyłączyli się dziennikarze polskich mediów.

Większość proponowanych wyników pozostaje w zgodzie z sondażowymi słupkami z ostatnich dni. Prowadzi PiS, drugie miejsce zajmuje Platforma. Często na miejscu trzecim formacja Pawła Kukiza – Kukiz’15 lub Zjednoczona Lewica. Typujący posuwają się nawet to określania ilości głosów nieważnych.

Źródło: twitter.com

Dziennikarze licytują wynik

Piotr Beniuszys, blogger i publicysta magazynu Liberte! sądzi, że PiS jest bliskie wyniku 40 proc. W jego tweedzie czytamy o małych szansach Zjednoczonej Lewicy.

Żaneta Gotowalska, z portalu Onet widzi w parlamencie PiS, PO Zjednoczoną Lewicę, Nowoczesną, Kukiz’15 i formację KORWIN. W jej ocenie PSL balansuje na progu 5 proc.

Konrad Piasecki nie widzi w Sejmie KORWIN-a i partii Razem. Wie też, że w niedzielę będzie rozliczany za swoje oceny.

Na Twitterze możecie się podzielić swoją opinią i typować sami wyniki.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • tenia 2015-10-23 20:05:22
    te dobre zmiany to niby dzięki PiS- zobaczymy . życzę objęcia władzy absolutnej i wtedy naprawdę przekonamy się co nas spotkało, co zostanie zrealizowane z obietnic , nie będzie zrzucania winy na inne partie.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA