REKLAMA

Wakacje z PiS: Rozpoczyna się cykl spotkań z mieszkańcami Łodzi

  • Autor: aw/PAP
  • 08 czerwca 2017 13:37
Wakacje z PiS: Rozpoczyna się cykl spotkań z mieszkańcami Łodzi Chcemy rozmawiać m.in. o komunikacji miejskiej, edukacji, lokalach komunalnych - wylicza radny PiS Radosław Marzec (fot.facebook)

Łódzcy parlamentarzyści PiS, radni miejscy i wojewódzcy tej partii rozpoczną cykl wakacyjnych spotkań z mieszkańcami miasta. Chcą rozmawiać o najważniejszych dla łodzian sprawach.

Obecny na spotkaniu z mediami wiceprzewodniczący klubu radnych PiS w łódzkim samorządzie Radosław Marzec, powiedział, że działacze PiS chcą poruszać kwestie, które są dla łodzian najważniejsze. "Chcemy rozmawiać m.in. o komunikacji miejskiej, edukacji, lokalach komunalnych" - wyliczał.

Przewodniczący klubu radnych PiS w sejmiku województwa łódzkiego Piotr Adamczyk zwrócił uwagę, że w spotkaniach uczestniczyć mają m.in. łódzcy posłowie, radni różnych szczebli samorządu. Pytany przez dziennikarzy, czy to początek kampanii wyborczej przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi, odpowiedział, że nie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA