REKLAMA

Wybory na prezydenta Warszawy, sondaż: Rafał Trzaskowski i Jacek Sasin mają największe szanse

  • Autor: AT
  • 08 lutego 2017 07:36
Wybory na prezydenta Warszawy, sondaż: Rafał Trzaskowski i Jacek Sasin mają największe szanse Wybory na prezydenta Warszawy: Największe poparcie uzyskałby Rafał Trzaskowski i Jacek Sasin (fot.fotolia)

• Rafał Trzaskowski, Jacek Sasin, Stanisław Tyszka, Ryszard Kalisz, Ryszard Petru, Barbara Nowacka, Piotr Guział i Jakub Stefaniak - która z tych osób ma szansę zostać prezydentem Warszawy?
• IBRIS przeprowadziło sondaż.

Największe partie nie wskazały jeszcze, którzy politycy wezmą udział w wyścigu, jednak "Rzeczpospolita" wybrała potencjalnych kandydatów na to stanowisko i zleciła sondaż.

Badani mieli do wyboru: Rafała Trzaskowskiego (PO), Jacka Sasina (PiS), Stanisława Tyszkę (Kukiz'15), Ryszarda Kalisza (SLD i koalicja), Ryszarda Petru (Nowoczesna), Barbarę Nowacką (Inicjatywa Polska), Piotra Guziała (niezależny) i Jakuba Stefaniaka (PSL).

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • KAŁ BOJ 2017-04-22 23:56:24
    Do Kalinka: Kolejna "bitwa" o charyzmę? A kto to Trzaskowski, nie znam. Ej, Kalinka, Kalinka, Kalinka moja..., czyżby "podmoskiewskie wieczory śpiewamy..
  • Kalinka 2017-03-16 11:24:38
    Rafał Trzaskowski . Jestem przekonana ,że na pewno wygra ale w takiej sytuacji kto będzie przewodniczącym PO. Trzaskowski ma charyzmę czego o Schetynie nie można powiedzieć.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA