REKLAMA

Zakaz handlu w niedzielę także dla e-sklepów?

  • www.pulshr.pl
  • Autor: Pulshr.pl
  • 06 września 2016 10:14
Zakaz handlu w niedzielę także dla e-sklepów? Klient będzie mógł odwiedzić zatwierdzić zakup w e-sklepie. Jednak jego zamówieniem sprzedawca zajmie się w poniedziałek (fot. shutterstock.com)

Z projektu, który złożył w Sejmie NSZZ „Solidarność” wynika, że zakaz handlu w niedzielę ma dotyczyć nie tylko tradycyjnych marketów, ale także e-sklepów.

Pierwsze zapowiedzi wywołały konsternację wśród ekspertów i przedsiębiorców działających w internecie - podaje "Dziennik Gazeta Prawna". Jednak autorzy projektu uspokajają.

Klient będzie mógł odwiedzić e-sklep, przejrzeć ofertę i zatwierdzić ewentualny zakup. Jednak jego zamówieniem - jeśli złoży je w niedzielę - sprzedawca zajmie się w poniedziałek - informuje "DGP"

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Agata 2016-09-06 14:27:44
    Zabawne!!! Kupuję w e-sklepach, ale jeżeli wyślę zamówienie i opłacę w piątek wieczorem, sobotę lub niedzielę, zakup to otrzymuję powiadomienie o przyjęciu zamówienia i opłaty natychmiast (z automatu mailowego), ale realizacja zamówienia zaczyna się dopiero w poniedziałek. Sklepy internetowe od dawna przestrzegają, we własnym zakresie "wolnego" , całego weekend'uREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA