REKLAMA

Zmiany kadrowe w TVP dosięgnęły TVP Info

  • Autor: GP
  • 12 stycznia 2016 18:53

· Wirtualnemedia.pl podały, że pracę w programie informacyjnym TVP stracili Piotr Maślak, Jarosław Kulczycki i Adam Feder. Ostatni jest reporterem.
· Decyzje o zwolnieniu miały podjąć nowe władze stacji.

Piotr Maślak zdecydował się o swoim odejściu powiedzieć korzystając z anteny stacji. Kończąc program Puls Polski, który prezentował reportaże o problemach Polaków powiedział:

- Ja już Państwu dziękuję (...) Mam nadzieję, że kiedyś, gdzieś do zobaczenia.

Piotr Maślak z TVP Info pracował od 2011 roku. prowadził m.in. magazyn Puls Polski i serwisy informacyjne stacji. Od września ub.r. dodatkowo przygotowywał materiały dla „Wiadomości” TVP1.

Adam Feder był autorem humorystycznych materiałów reporterskich. W sierpniu ub.r. do TVP Info przeszedł z „Wiadomości”, gdzie pracował wcześniej przez wiele lat.

Źródło: twitter.com

Jarosław Kulczycki pracował od 2009 roku w TVP Info, a z Telewizją Polską związany był od 1995 roku, w przeszłości był m.in. gospodarzem „Panoramy” TVP2 i „Wiadomości” TVP1.

O tym jak zmiany w mediach komentuje Piotr Gliński tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • realista 2016-01-12 20:07:14
    Kulczyckiemu program do którego zaprosił Łukasza Warzeche będzie przez jakiś czas śnił po nocach. Ciekawe jak się czuje Karolinka i Kamilka, obie panie sprawiały bardzo profesjonalne dziennikarstwo, ale chyba Kurski poczerpie trochę przyjemności z grilowania, ot taka nowa świecka tradycja.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA