REKLAMA

Żona śpi w szpitalu na podłodze. Mąż pisze do ministra

  • www.rynekzdrowia.pl
  • Autor: RynekZdrowia.pl
  • 29 listopada 2017 22:07
Żona śpi w szpitalu na podłodze. Mąż pisze do ministra Zdjęcie zamieszczone na Facebooku przez Gniewka Oblickiego; FOT. Facebook

Dziecko Anity i Gniewka Oblickich leży w szpitalu w Jeleniej Górze. Gdy ojciec zobaczył, jak jego żona leży na podłodze pod szpitalnym łóżkiem syna, postanowił sprawę upublicznić.

Na Facebooku zamieścił zdjęcia żony śpiącej na karimacie i napisał list do ministra zdrowia - podaje "Gazeta Wyborcza".

Zaapelował do ministra: „Pan i cała wasza ekipa rządząca lubicie się przechwalać, jak to co rusz udaje się wam wdrażać kolejne „prorodzinne” programy. Tymczasem rzeczywistość w mniejszych miastach wygląda tak jak na załączonym obrazku”.

Dodaje: „Może mi Pan też powiedzieć, dlaczego mój 1,5-roczny syn, wymagający konsultacji neurologicznej po przyjęciu na Oddział Pediatryczny w Jeleniej Górze (bo Neurologii Dziecięcej tu nie ma) musiał czekać DOBĘ na badanie neurologa, bo prawdopodobnie JEDYNY aktywny neurolog dziecięcy w tym mieście był w tym czasie zajęty obsługą dziecięcego SOR-u? (...)”.

Wpis, który zamieścił, wywołał żywe reakcje. W ciągu kilku godzin posypały się komentarze z różnych stron Polski. Internauci piszą o swoich doświadczeniach. Wynika z nich, że spanie na karimatach lub materacach jest w szpitalach normą, że często rodzice na podłogi trafiają wspólnie z małymi dziećmi, które nie chcą spać same.

Więcej tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Madera 2017-11-30 07:39:16
    PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ....TAK DEGENERACI SIEBIE NAZYWAJĄ , RAFALSKA HANDLUJE DZIEĆMI DLA PEDOFILI , RADZIWIŁŁ (ŻYD HAŃBIĄCY IMIĘ ARYSTOKRATÓW POLSKI) I WIELU DEGENERATÓW.....MORAWIECKI ŻYD, szczycący się tym, ale nie ujawnia swojego nazwiska tylko ukradł Polakom tożsamość, kłamie jak z nut....kolejny złodziej majątku Polaków, zresztą nie ma miejsca aby ich wszystkich opisać ale każdy jest przestępcą.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA