REKLAMA

11 listopada, Błaszczak: Nie będzie prowokacji ze strony władz na Marszu Niepodległości

  • Autor: PAP/AT
  • 25 października 2016 08:20
11 listopada, Błaszczak: Nie będzie prowokacji ze strony władz na Marszu Niepodległości Władze zapewnią bezpieczeństwo, policja zapewni bezpieczeństwo - zapewnił Mariusz Błaszczak pytany o Święto Niepodległości (fot.pixabay.com)

• Policja będzie przygotowana, żeby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim, którzy będą manifestowali 11 listopada - zapewnił szef MSWiA Mariusz Błaszczak pytany, ilu policjantów dodatkowo będzie pracowało w Warszawie podczas Święta Niepodległości.
• Zapewnił, że podczas Marszu Niepodległości nie będzie prowokacji ze strony władz.

"Oczywiście policja będzie przygotowana, żeby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim tym, którzy będą manifestowali. Jest problem, który polega na tym, że jest środowisko, które jest bardzo konfrontacyjne wobec organizatora Marszu Niepodległości, które - jak to napisała Gazeta Wyborcza - przechytrzyło organizatorów Marszu Niepodległości" - powiedział w Błaszczak w "Sygnałach Dnia". Dodał, że środowisko to zarejestrowało swoje demonstracje na trasie Marszu Niepodległości.

"To niewątpliwie jest niebezpieczne. Tu chodzi o działanie wymierzone w rząd Prawa i Sprawiedliwości, chodzi o to, żeby - tak jak mówił chociażby Grzegorz Schetyna, a więc przewodniczący totalnej opozycji- atakować rząd ulicą i za granicą" - powiedział Błaszczak.

Zapewnił, że podczas Marszu Niepodległości nie będzie prowokacji ze strony władz. "Władze zapewnią bezpieczeństwo, policja zapewni bezpieczeństwo" - podkreślił.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA