REKLAMA

500 zł na dziecko, Szydło: Nie wycofujemy się ze zobowiązań

  • Autor: PAP/AT
  • 28 listopada 2015 16:00
500 zł na dziecko, Szydło: Nie wycofujemy się ze zobowiązań - Nie ma w nas arogancji władzy - mówi Szydło (Beata Szydło, fot.facebook.com/BeataSzydlo)

- Program 500+ będzie realizowany w takim wymiarze, jaki zapowiedziano w kampanii wyborczej - powiedziała w premier Beata Szydło.

- Z żadnych zobowiązań się nie wycofujemy. Program 500+ będzie realizowany w takim wymiarze, jaki zapowiedziano w kampanii wyborczej - powiedziała w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" premier Beata Szydło.

Poinformowała m.in., że na najbliższym posiedzeniu rządu przyjęta zostanie mapa drogowa wprowadzenia tego programu. Zapowiedziała, po rozmowach z prezydentem, że jego projekty ustaw o kwocie wolnej od podatku i obniżeniu wieku emerytalnego powinny trafić do Sejmu w przyszłym tygodniu.

- Nie ma w nas arogancji władzy. Jest skuteczność działania i skupienie na problemach Polaków - powiedziała premier Beata Szydło.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA