REKLAMA

9 marca posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

 • Autor: PAP/JS
 • 04 marca 2016 12:05
9 marca posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego Na 9 marca prezydent Andrzej Duda zwołał pierwsze posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego (fot. twitter/KPRM)

Na 9 marca prezydent Andrzej Duda zwołał pierwsze posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego - poinformował w piątek szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch.

"Pierwsze spotkanie będzie poświęcone wskazaniu głównych problemów związanych z bezpieczeństwem kraju, aktualnych, podstawowych kwestii związanych z bezpieczeństwem Polski" - powiedział Soloch na konferencji prasowej.

Prezydent zaprosił na posiedzenie RBN przedstawicieli instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo kraju: marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, premier Beatę Szydło, ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego, ministra MSWiA Mariusza Błaszczaka oraz szefów wszystkich ugrupowań politycznych w parlamencie - powiedział Soloch.

Rada Bezpieczeństwa Narodowego jest organem doradczym prezydenta w zakresie wewnętrznego i zewnętrznego bezpieczeństwa państwa. Prezydent zwołuje posiedzenia, określa ich tematykę, a także przewodniczy posiedzeniom.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (8 komentarzy)

 • Polska się przebudziła! 2016-03-05 18:36:31
  Do s: Popaprańcu Standard & Poor's obniżyło rating Polski do poziomu BBBplus z uwagi iż, Państwo Polskie bezprawia PiS straciło wiarygodność w Europie. Powiedz idioto jaki mamy kurs Dolara czy Euro do PLN , większość towarów eksportujemy do kraju, może ty szubrawcu tego nie odczuwasz lecz, płacą za powyższe łamanie prawa większość naszych obywateli w kraju.
 • s 2016-03-05 18:30:04
  Do Polska się przebudziła!: Wiesz możesz się nawet opluć ze zgryzoty ale na wybory musisz poczekać 4 lata ale dbaj o siebie żeby cię zgryzota zdrowia nie pozbawiła bo po 4 latach będziesz musiał znowu pogodzić się ze zwycięstwem PiS i przyjmij to proszę ze spokojem bo zdrówko jest najważniejsze
 • s 2016-03-05 18:20:37
  Do Polska się przebudziła : Napisz palancie co takiego żle się dzieje Trybunał przy którym PO manipulowała za swoich rządów naprawiony a Komisja Wenecka w tej wykolejonej lewackiej europie w jedną trąbę dmucha .Polska już nie słucha bezkrytycznie Berlina stąd jest ten szum wokół Polski.Gdyby była taka jak za PO to Merkel klepała by Szydło jak Tuska po plecach i nie było by żadnych problemów
 • Polska się przebudziła! 2016-03-04 19:52:53
  Do lepsze jutro: Widzę idioto (...) "Ci "się coś w głowie."Wolność słowa" świnio PiSowska, w komentarzach zużyty kondonie możemy pisać nawet z imienia i nazwiska popaprańcu!
 • lepsze jutro 2016-03-04 15:49:35
  Do Polska się przebudziła : nie jestem przedmiotem , tylko człowiekiem , więc nie można mnie potłuc , nie napiłem się , tak jak Pan W. w Arłamowie , więc uważaj co piszesz , bo nie wiesz z kim piszesz. Odpowiedz na moje pytania - konkretnie co się dzieje z tą demokracją , bo ja pracuję z wielką grupą ludzi i nie widzę żadnych zagrożeń w ich postępowaniu i zachowaniu , to samo dotyczy Konstytucji - szczegóły - wszyscy wokół mnie spokojni , radośni , pracują i cieszą się z rządzących. Odpowiedz jaka krzywda tobie się dzieje , bo w moim 71 tysięcznym mieście i zakładzie pracy nic złego nie dzieje się.
 • Polska się przebudziła 2016-03-04 15:32:41
  Do lepsze jutro: Napiłeś się że (...) jak potłuczony. Suwerenność kraju obrona Konstytucji jest nadrzędną! Projekt opinii Komisji Weneckiej potwierdza zamach na demokrację!
 • lepsze jutro 2016-03-04 15:03:29
  Do Polska się przebudziła!: w głowie brak mózgu , tylko sieczka , taki zepsuty bezmózgowiec , co takiego złego się dzieje , napisz konkretnie , o co ta awantura , w Polsce przeciętni ludzie żyją normalnie , jak każdy cywilizowany człowiek ,nie ma dżungli pełnej małp , lwów itp. Widać dobrobyt wasz się skończył , albo jesteście za UB i SB i teraz wielki lament i strach. Opanujcie swoje emocje i nie wykorzystujcie ich do awanturnictwa i dzielenia Polaków. Teraz dopiero będzie praworządne PAŃSTWO POLSKIE , a o wyborach wcześniejszych zapomnij , bo masz w głowie wyprany mózg przez utratę ciepłej posadki , albo może masz nielegalne interesy . Jestem pożałowania godnym człowiekiem bez rozumu i logicznego myślenia. Nazywasz się Polska się przebudziła , no właśnie sam nie wiesz co piszesz , tak przebudziła się 25.10.2015 roku na lepsze jutro dla przeciętnego Polaka , a nie wąskiej sitwy - towarzystwa wzajemnej adoracji , kolesi skorumpowanych z lat 2007-2015. Koniec - kropka waszych rządów skandalicznych i haniebnych.
 • Polska się przebudziła! 2016-03-04 12:51:08
  Zawory puszczają! Koniec PiS terrorystów jest bliski. Będziemy manifestować w obronie suwerenności kraju i demokracji do rozpisania przedterminowych wyborów parlamentarnych. Damy Radę-Jeszcze Polska nie zginęła póty my żyjemy!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA