REKLAMA

Adam Bielan: Kopacz nie jest dobrym przywódcą na trudne czasy

  • Autor: TM
  • 22 września 2015 09:33
Adam Bielan: Kopacz nie jest dobrym przywódcą na trudne czasy W skali od 1 do 6 oceniam premier na 1.- powiedział Bielan. Fot. bielan.pl

Zdolności przywódcze premier Kopacz są bardzo mizerne. Nie jest dobrym przywódcą na trudne czasy - oceniał Adam Bielan w TVN24.

Jego zdaniem Ewa Kopacz "sprytnie stara się być rozliczana tylko z ostatniego roku. Ale ona rządzi od 8 lat. W skali od 1 do 6 oceniam ją na 1. Jestem tak surowy, jak większość Polaków. 80 proc. źle ocenia rządy pani premier".

"Nie potrafi sprowadzić kilkuset repatriantów"

Bielan skrytykował także rząd za postawę w sprawie uchodźców.

Kwoty kilku tysięcy od dawna są nieaktualne. To realnie będzie jakieś 350 tys. w ciągu najbliższych kilku lat. Tymczasem Polska nie potrafi sprowadzić kilkuset repatriantów ze wschodu. Minister Piotrowska dwa razy opuściła negocjacje unijne. Kiedy negocjowano kwoty, ona wolała pokazywać się w mediach. To pokazuje, jakie są kompetencje - stwierdził.

"Tam nie było żadnej mowy nienawiści"

Pozytywnie ocenił natomiast przemówienie Jarosława Kaczyńskiego w Sejmie.

Wygłosił jedno z najlepszych przemówień, jakie słyszałem w Sejmie. Dokonano manipulacji, m.in. za sprawą słów pani premier, która mówiła o mowie nienawiści. Tam nie było żadnej mowy nienawiści, tylko trzeźwa ocena sytuacji - uważa polityk.

Docenił także postawę Marcina Mastalera, który nie znalazł się na listach wyborczych PiS.

Cieszę się, że Marcin Mastalerek nie atakuje nas w tej kampanii, tylko zagryzł zęby i ciężko pracuje - dodał Bielan.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Dammon 2015-10-07 13:16:04
    Choć dosadnie, to też merytorycznie - Pan Bielan mówi wprost. I tym razem też ma rację. Pani premier wiedziała, w co się pakuje i za co bierze odpowiedzialność. Teraz szuka winy w innych. Dla mnie to koniec PO! Czas na aktywnych polityków, którzy będą reprezentować społeczności lokalne - taki jest pan Bielan!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA