REKLAMA

Adam Bielan: Spotkanie PiS i koalicji przełożone. Jarosława Kaczyńskiego zmógł wirus

 • Autor: PAP/AT
 • 03 listopada 2017 09:04
Adam Bielan: Spotkanie PiS i koalicji przełożone. Jarosława Kaczyńskiego zmógł wirus Spotkanie dot. rekonstrukcji rządu przełożone - powiedział Adam Bielan (fot. Adam Bielan/YouTube.com)

Spotkanie kierownictwa PiS oraz liderów partii koalicyjnych dotyczące m.in. rekonstrukcji rządu, zostało przełożone - poinformował wicemarszałek Senatu i wiceprezes Polski Razem Adam Bielan.

Zaplanowane na piątek (3 listopada) spotkanie kierownictwa PiS oraz liderów partii koalicyjnych, które miało dotyczyć m.in. rekonstrukcji rządu, zostało przełożone - powiedział Bielan.

Czytaj też: Zmiany w rządzie już pewne

"Te rozmowy muszą być przełożone na przyszły tydzień. Prezesa Jarosława Kaczyńskiego zmógł wirus - od kilku dni jest w domu, lekarze zalecają, żeby do końca tygodnia z domu nie wychodził" - podkreślił Bielan w RMF FM.

Bielan dodał, że na spotkanie z kierownictwem PiS, zaproszeni zostali też liderzy partii koalicyjnych - Jarosław Gowin (Polska Razem) i Zbigniew Ziobro (Solidarna Polska).

Wicemarszałek dodał, że rekonstrukcja nastąpi po 16 listopada.

Wiceprezes Polski Razem pytany, czy jego ugrupowanie ma zapewnione konkretne ministerstwa, których będzie bronić, odparł: "Nie, tak nie jest. Oczywiście nie ma żadnego parytetu. To są decyzje merytoryczne, podejmowane przez premiera i przez liderów koalicji".

Również wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki poinformował na Twitterze, że spotkanie kierownictwa PiS, odbędzie się w przyszłym tygodniu.

O tym, że w najbliższych dniach kierownictwo PiS spotka się ws. rekonstrukcji rządu, Terlecki powiedział w czwartek na antenie Radia Kraków. Jak zapowiedział, zmiany w rządzie nastąpią w połowie listopada, a premier Beata Szydło utrzyma stanowisko.

Szef klubu PiS pytany o skalę zmian w rządzie, i o to, czy dotyczyć one będą tylko ministerstwa zdrowia, odpowiedział: "Zobaczymy. Nie chcę przesądzać dzisiaj. Nie powiem czego dotyczą zmiany, nie wskażę też skali".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • xymena 2017-11-03 18:46:06
  Oj bidactwo! A gdziez to wirusa zlapal? W tramwaju pewnie...a moze od kota? Hm...ciekawe co Padre don Kaczor zzera.
 • Madera 2017-11-03 16:03:45
  Do tarocista: a ty mnie całuj........! Głupi wirus sam chciał i będzie po nim tyle, jadu ile posiada Kaczor zabije wszystkie wirusy Świata ! Pamiętaj (...),że życzyć okupantowi śmierci , to nie grzech a normalne działanie i obowiązek walczącego z okupantem ! Co pejsy Ci się wyprostowały? To niech igdy ci się nie zakręca !
 • tarocista 2017-11-03 11:46:23
  Do Madera: Kto komuś życzy Śmierci - sam wkrótce umiera.
 • Madera 2017-11-03 09:17:08
  DZIĘKI BOGU ! HIV ? A obojętne oby połączył się z bratem!!! Jest sprawiedliwość na ty padole łez, jak nie ludzka ....to jest BOSKA ! Dzieci Szatana, zbierajcie się do niego.....REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA