REKLAMA

Andrzej Duda: 13 września spotkanie z przedstawicielami klubów ws. SN i KRS

  • Autor: pt/pap
  • 09 września 2017 09:22
Andrzej Duda: 13 września spotkanie z przedstawicielami klubów ws. SN i KRS Zmiany w sądownictwie były też jednym z tematów piątkowego spotkania prezydenta z Jarosławem Kaczyńskim (fot.prezydent.pl/Andrzej Hrechorowicz)

W środę po południu odbędzie się seria spotkań prezydenta Andrzeja Dudy z przedstawicielami wszystkich klubów parlamentarnych na temat zmian w SN i KRS - poinformowałszef  gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. Jak dodał wszystkie partie, w rozmowie z nim, potwierdziły udział.

Prezydent pod koniec lipca ogłosił decyzje o zawetowaniu ustawy o Sądzie Najwyższym oraz nowelizacji ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa. Jak mówił, kierował się poczuciem odpowiedzialności za polskie państwo.

Zapowiedział też przygotowanie własnych projektów, które następnie przedstawi Sejmowi. Jak powiedział w czwartek prezydencki minister Andrzej Dera projekty są kończone.

Zmiany w sądownictwie były też jednym z tematów piątkowego spotkania prezydenta z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA