REKLAMA

Andrzej Duda: decyzja ws. referendum po konsultacjach

  • Autor: PAP
  • 15 sierpnia 2015 11:44
Andrzej Duda: decyzja ws. referendum po konsultacjach Fot, Radosław Czarnecki CC 3.0

Prezydent Andrzej Duda wypowiedział się w radiowej Jedynce na temat ewentualnego wyrażenia zgody na dodatkowe pytania w referendum 6 września. Jak stwierdził, najpierw potrzebne są konsultacje.

- Przede wszystkim będę chciał się spotkać z tymi, którzy byli inicjatorami wcześniej referendów w tej sprawie, a których wnioski zostały odrzucone, z tymi, którzy przynieśli podpisy w sprawie 6-latków, z tymi, którzy przynieśli podpisy w sprawie wieku emerytalnego, i z tymi, którzy przynieśli podpisy w obronie polskich lasów. Z reprezentacją tych wielkich grup społecznych będę chciał się spotkać. To jest w sumie prawie 6 milionów podpisów, więc to są bardzo poważne inicjatywy. Będziemy na ten temat rozmawiali, natomiast proszę pamiętać, że ja jako prezydent Rzeczypospolitej muszę to także rozważać od strony prawnej i rozważam. Odpowiedź będzie w przyszłym tygodniu - powiedział Andrzej Duda.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA