REKLAMA

Andrzej Duda i papież Franciszek rozmawiali prywatnie na Wawelu

  • Autor: PAP/MN
  • 27 lipca 2016 20:45
Andrzej Duda i papież Franciszek rozmawiali prywatnie na Wawelu Andrzej Duda spotkał się z papieżem podczas ŚDM 27 lipca (fot. bbn.gov.pl)

Prezydent Andrzej Duda i papież Franciszek podczas spotkania w środę (27 lipca) na Wawelu rozmawiali o konieczności szczególnej dbałości o rodziny, zwłaszcza wielodzietne i wielopokoleniowe.

Prywatna rozmowa papieża Franciszka z prezydentem Dudą odbyła się w Sali Pod Ptakami Zamku Królewskim na Wawelu. Spotkanie trwało około pół godziny

"Rozmowa dotyczyła głównie kondycji współczesnej rodziny i była tak naprawdę rozwinięciem wątków poruszonych w wystąpieniu Ojca świętego na Wawelu. Prezydent i Papież rozmawiali w konieczności szczególnej dbałości o rodziny, zwłaszcza wielodzietne i wielopokoleniowe" - poinformował dyrektor prezydenckiego Biura Prasowego Marek Magierowski.

Po spotkaniu prezydent odprowadził papieża do wejścia do katedry wawelskiej, gdzie Franciszek spotkał się następnie z Episkopatem Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA