REKLAMA

Andrzej Duda w TVP (cały wywiad)

 • Autor: GP
 • 02 lutego 2016 22:41

Prezydent był gościem na antenie TVP we wtorkowy wieczór (2 lutego).

W wywiadzie poruszone zostały najbardziej kluczowe, polityczne problemy ostatnich miesięcy i dni. Prezydent mówił o relacjach Unii z Wielką Brytanią, rządowym programie 500+ oraz kwestii spornej wokół Trybunału Konstytucyjnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • Małgorzata 2016-02-03 18:11:40
  Jestem dumna, że mamy takiego prezydenta. Andrzej Duda i Beata Szydło rzeczywiście dbają o Polskę, o jej los i rozwój. Wstydzić się powinni ci, którzy dbają o swój prywatny lub partyjny interes: Schetyna, Petru i im podobni. Powinni, ale wstydzić się nie będą, bo ono wstydu nie mają. Niestety.
 • Stanisław Komosa 2016-02-03 09:35:03
  Panie Prezydencie, jestem z Pana dumny, i pytam kto postawi politykierów - PO, Nowoczesnej,... pod sąd lub trybunał stanu- którzy w imię walki o odzyskanie utraconej władzy ,szkalują dobre imię Polski ,,na dworach sił zła", powodując wielkie szkody materialne Polski, a także dalej kontynuują pedagokię wstydu, co też ma bardzo poważne konsekwencje dla Polski i Narodu.
 • Polka 2016-02-03 08:59:14
  Szanowny Panie Prezydencie życzę odwagi , wytrwałości i zdrowia we wprowadzaniu dobrych zmian w RP , niech się Pan nie poddaje w swych działaniach , obecnie wynika z tego , że znowu POPAPRAŃCY pojechali do Niemca i okrzyknęli się , że to oni rządzą w Polsce i reprezentują RP w Brukseli. Schetyna dostał chyba na głowę i powinien się leczyć , jak można uprawiać jako poseł takie haniebne działania , powinien za to stanąć przed Trybunałem Stanu , robi wiele złego i jest niebezpieczny dla Ojczyzny na arenie międzynarodowej. Tego nie uczynił żaden poseł w RP. Czas wyciągnąć szeroko idące konsekwencje wobec tego leniucha i darmozjada , niegodnego człowieka.
 • mv 2016-02-03 07:20:18
  Brawo Panie Prezydencie! Tak trzymac! Niech mowia, co chca - jestesmy z Panem :)REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA