REKLAMA

Antoni Macierewicz docenił żołnierza

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 11 sierpnia 2016 08:50
Antoni Macierewicz docenił żołnierza W środę (10 sierpnia) szef MON spotkał się ze st. szer. Robertem Wysockim, który 3 sierpnia wydobył z płonącego auta dwie osoby poszkodowane w wypadku drogowym (fot. MON)

W środę (10 sierpnia) szef MON spotkał się ze st. szer. Robertem Wysockim, który 3 sierpnia wydobył z płonącego auta dwie osoby poszkodowane w wypadku drogowym.

Żołnierz odciągnął poszkodowanych na bezpieczną odległość, następnie powiadomił służby ratunkowe. Auto po kilku minutach doszczętnie spłonęło.

- Chcę Panu pogratulować i podziękować za przykład żołnierskiego poczucia obowiązku i za właściwą postawę. (…) Niech ten Orzeł przypomina o wartościach, które Pana wychowały, i które Pan realizuje – powiedział minister Antoni Macierewicz, wręczając żołnierzowi pamiątkowy ryngraf.

- Gratuluję odwagi, szybkości podejmowania decyzji, poczucia obowiązku, poświęcenia i gotowości służenia każdemu, kto naszej pomocy potrzebuje – dodał minister.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA