REKLAMA

Antoni Macierewicz spotka się z ministrami obrony V4

  • Autor: GP
  • 02 lutego 2017 08:15
Antoni Macierewicz spotka się z ministrami obrony V4 Antoni Macierewicz jest szefem MON od przejęcia władzy przez PiS. (fot.:MON/twitter.com)

• Antoni Macierewicz w godzinach południowych w czwartek (2 lutego) spotka się z odpowiednikami z Grupy Wyszehradzkiej (V4).
• Spotkanie odbędzie się w podkrakowskich Niepołomicach.

Ministerstwo Obrony Narodowej (MON) poinformowało, że czwartek (2 lutego) szef resortu odwiedzi Niepołomice pod Krakowem. W tym miasteczku będą gościć ministrowie obrony krajów Grupy Wyszehradzkiej (V4).

- Podczas spotkania, przedstawiciele resortów obrony Polski, Czech, Słowacji i Węgier omówią m.in. aktualne wyzwania dotyczące bezpieczeństwa w Europie, perspektywy wzmocnienia współpracy w ramach V4 oraz kwestie związane z Wyszehradzką Grupą Bojową 2019 - podawało na swoich stronach MON. - Omówione zostaną także zadania, jakie mogą wynikać z zaangażowania Grupy Wyszehradzkiej w bezpieczeństwo państw bałtyckich.

Ok. godz.13.30 przewidziano oświadczenia dla prasy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA