REKLAMA

Atak na dom Romana Giertycha. "Tego nie podaruję"

  • Autor: TM
  • 16 września 2015 08:29
Atak na dom Romana Giertycha. "Tego nie podaruję" Mecenas zapowiada, że "przeanalizuje wszystkie pogróżki, które były kierowane pod jego adresem w ostatnich latach". Fot. facebook.com

Były poseł i warszawski adwokat został napadnięty wczoraj wieczorem. - Spłoszyłem sprawców, w chwili gdy weszli do domu, byli w pokoju mojej małej córeczki- powiedział na antenie radia TOK FM.

O godzinie 20 weszli przez płot, potem przez garaż i okno do wnętrza domu. Okradli mnie i to trudno, ale to, że weszli do pokoju mojej córeczki Alicji, tego nie podaruję - powiedział Giertych.

Jest nagroda

Mecenas zapowiada, że "przeanalizuje wszystkie pogróżki, które były kierowane pod jego adresem w ostatnich latach".

Przeznaczam 10 tys. złotych w nagrodę dla osoby, która pomoże złapać sprawców. Byli przygotowani profesjonalnie, mam nadzieję, że dziś będę mógł opublikować zdjęcie sprawców. Nie będę przestrzegał dóbr osobistych, jeśli chodzi o osoby, które mogły chcieć dokonać porwania - grozi Giertych.

"Ludzie wolą odmrozić sobie uszy wybierając PiS"

Giertych zaatakował także PiS.

W przeciwieństwie do Dorna, ja nigdy nie byłem w PiS-ie - mówi. Tak samo jak Piechociński nie jest w PO. Była koalicja, ale zostałem wyrzucony za krytykę Jarosława Kaczyńskiego za wykorzystanie służb specjalnych wobec Andrzeja Leppera i z tego powodu mnie odwołano. O tym przypomniał ostatnio Radosław Sikorski na TT - powiedział Giertych.

Jego zdaniem "te 8 lat PO to nie jest zmarnowany czas. PO była rozpaskudzona działaniami PiS-u. Teraz wygląda na to, że ludzie są zmęczeni PO i wolą odmrozić sobie uszy wybierając PiS".

Macierewicz na czele wojska, to początek końca polskiej armii. Powinien ponieść odpowiedzialność za komisję weryfikacyjną - dodał mecenas.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • bul 2015-09-16 15:30:01
    Ile opakowań tabletek musi zeżreć Qń Giertych jak boli go łeb?



REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA