REKLAMA

Audyt: Kopacz kieruje uwagę opinii publicznej na PKB za rządów PO

 • Autor: PAP/GP
 • 11 maja 2016 09:35
Audyt: Kopacz kieruje uwagę opinii publicznej na PKB za rządów PO Ewa Kopacz w Sejmie z politykami PO. (fot.:twitter.com/platforma_org)

Najlepszym audytem dla ostatnich 8 lat rządów PO-PSL jest przede wszystkim wzrost gospodarczy, malejące bezrobocie i rosnące oceny naszego kraju w rankingach międzynarodowych - powiedziała w środę (11 maja) w Sejmie b. premier Ewa Kopacz.

Pierwszym punktem środowego posiedzenia Sejmu ma być przedstawienie przez premier Beatę Szydło informacji o wynikach audytu rządów PO-PSL.

Podczas briefingu prasowego przed rozpoczęciem posiedzenia Sejmu do audytu odniosła się b. premier Ewa Kopacz.

- Na pewno PiS nie zarzuci nam sponsorowania ojca Rydzyka, wycinania drzew w Puszczy Białowieskiej czy wyprowadzania koni ze stadniny w Janowie Podlaskim - mówiła.

- Najlepszym audytem dla ostatnich 8 lat rządów PO-PSL jest przede wszystkim wzrost gospodarczy, malejące bezrobocie czy też coraz wyższe oceny w rankingach międzynarodowych - podkreśliła Kopacz.

We wtorek rzecznik rządu Rafał Bochenek zapowiadał, że wyniki audytu rządów PO-PSL na forum Sejmu przedstawią poszczególni ministrowie obecnego rządu. Według niego będzie to audyt na temat stanu państwa, jaki PiS zastał po wyborach parlamentarnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Polska się przebudziła! 2016-05-13 11:56:51
  Nie (...) głupot, Ewa Kopacz godnie reprezentowała Nasz kraj utrzymując silną pozycję Polski w Unii Europejskiej, za rządów obłąkanego PiS straciliśmy mocną pozycję, bez wsparcia Unii Europejskiej przez PiS będziecie wszyscy wyrzutkami w Europie i pozostałej części świata!
 • Ania 2016-05-11 10:41:55
  Do polak: Powinni ją zamknąć w PSYCHIATRYKU!!! ........ Że ona WSTYDU nie MA !!!
 • polak 2016-05-11 10:31:20
  kopaczka to kompletna POrzaka. niech lepiej sie nie kompromituje.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA