REKLAMA

Audyt rządów PO-PSL: Kempa mówiła, że wszystko jest w ministerstwach, dlatego nie ma go na piśmie

  • Autor: PAP/GP
  • 12 maja 2016 08:46
Audyt rządów PO-PSL: Kempa mówiła, że wszystko jest w ministerstwach, dlatego nie ma go na piśmie Beata Kempa na mównicy sejmowej. (fot.:KPRM/flickr.com/domena publiczna)

• Beata Kempa (PiS) pytana w czwartek (12 maja) dlaczego audyt nie ukazał się w formie pisemnej mówiła, że dokumentu są w ministerstwach.
• Podpierała się też analizami NIK.

Szefowa kancelarii premiera Beata Kempa pytana w czwartek (12 maja) w radiowej Jedynce, czemu nie ma pisemnej formy audytu rządów PO-PSL:

- Wszystkie te elementy, o których mówiliśmy, są oparte na dokumentach każdego z ministerstw, przede wszystkim na raportach otwarcia, na sprawozdaniach, na wynikach kontroli wewnętrznych, audytów wewnętrznych. Bardzo wiele liczb pochodzi z raportów Najwyższej Izby Kontroli. (...) Ta informacja jest absolutnie rzetelna i powiem więcej: dzisiaj jak państwo otworzycie internet będzie, albo już jest, stenogram z posiedzenia Sejmu (...) i można się z nim zapoznać. (...) Stan jest rzetelny i jest po prostu porażający. Jeśli dzisiaj mamy dyskutować li tylko o formie, to ma ona drugorzędne znaczenie - mówiła polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA