REKLAMA

Audyt rządów PO-PSL: Premier Szydło nazwała środowe obrady "potrzebną dyskusją"

  • Autor: PAP/GP
  • 12 maja 2016 07:43
Audyt rządów PO-PSL: Premier Szydło nazwała środowe obrady "potrzebną dyskusją" Rząd Beaty Szydło w ławach rządowych w Sejmie. (fot.:KPRM/flickr.com/domena publiczna)

To była bardzo długa dyskusja, ale bardzo potrzebna, bo wreszcie Polacy usłyszeli prawdę o 8 lat rządów PO-PSL - mówiła na zakończenie sejmowej debaty dot. audytu rządów PO-PSL Beata Szydło.

Przyznała, że wielu posłów obecnej opozycji na pewno słuchało z niedowierzaniem, bo nie wiedzieli, że ich rząd robił takie rzeczy.

Podkreśliła, że to co zostało przedstawione w audycie, "to są fakty". Ta prawda, jak dodała, należy się jednak polskim obywatelom, a politycy mają obowiązek rozliczać się przed społeczeństwem.

- Bańka mydlana pęka i okazuje się, że ta pięknie pomalowana ściana była tylko fasadą - podkreśliła szefowa rządu.

Przeczytaj: Sejm głosował nad przyjęciem raportu z rządów PO-PSL

Szydło dodała zarazem, że to nie jest informacja zamknięta, bo każdego dnia dowiadujemy się nowych rzeczy.

- Pojawiają się nowe fakty, które pokazują prawdę o waszych rządach i nie są to fakty pozytywne - zaznaczyła premier.

Zapowiedziała, że będą wyciągane wnioski i konsekwencje.

- Jest jedna dobra wiadomość, że te 8 lat jest za nami - powiedziała premier Szydło. - Udaje nam się odbudowywać to, co wy zniszczyliście - dodała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Iwona 2016-05-17 00:59:10
    Do zbulwersowani: Teraz jest szansa na uczciwy SĄD!!! Nie tak jak za RZĄDU PO-PSL-SLD!!! Gdzie Kiszczak,jaruzelski non stop byli Nie dysponowani i Nie doczekaliśmy wyroków OPRAWCÓW!!! I pogrzeb z HONORAMI ZBRODNIARZA jaruzelskiego!!!Taki WSTYD
  • zbulwersowani 2016-05-12 08:21:11
    ale jaja nie wiedzieli , że pracują dla siebie i kolegów , więc za co brali grube miliony z naszej wspólnej kasy , natychmiast tych błaznów i POPAPRAŃCÓW oddać w ręce organów ścigania , to grupa przestępcza rodem z PRL i SB. Chorzy ludzie , polecana przed osądzeniem obserwacja psychiatryczna , gdyż są zdrowi , tylko udają , że nic nie wiedzą , a są w pełni poczytalni , więc niech odpowiedzą za swoje skandaliczne barbarzyńskie czyny wobec Polaków.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA