REKLAMA

Beata Mazurek: Hanna Gronkiewicz-Waltz to symbol złodziejskich rządów w Warszawie

  • Autor: PAP/AT
  • 20 października 2017 12:55
Beata Mazurek: Hanna Gronkiewicz-Waltz to symbol złodziejskich rządów w Warszawie Największym problemem PO jest teraz prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz - uważa Mazurek (Hanna Gronkiewicz-Waltz, fot.facebook.com/hanna.gronkiewiczwaltz)

Twarzą samorządów jest dzisiaj tak naprawdę Hanna Gronkiewicz-Waltz i to, co się działo za jej przyzwoleniem przez 11 lat w Warszawie: czyli okradanie ludzi z ich własnych mieszkań - powiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

W sobotę (21 października) w Łodzi odbędzie się konwencja PO, podczas której partia przyjmie nowy statut oraz program na przyszłoroczne wybory samorządowe. Nowy statut ma zlikwidować m.in. funkcję pierwszego wiceprzewodniczącego Platformy, którą w 2010 roku stworzył dla Grzegorza Schetyny (wtedy sekretarza generalnego PO i marszałka Sejmu) ówczesny lider Platformy, premier Donald Tusk.

Obecnie pierwszą wiceprzewodniczącą PO jest b. premier Ewa Kopacz. Teraz - jak mówią politycy PO - Schetyna postanowił zlikwidować stanowisko pierwszego wiceszefa, m.in. po to, by pod koniec roku, kiedy będą zapadały decyzje o obsadzie kierownictwa PO, uniknąć sporów w tej sprawie.

Czytaj też: Hanna Gronkiewicz-Waltz obciąża wizerunkowo PO

O kwestię zmian w PO, Mazurek była pytana a konferencji prasowej w Sejmie. "To pokazuje, że PO dalej zajmuje się tylko i wyłącznie sobą, swoimi grami personalnymi, gdzie kogoś wesprzeć, kto nie stanowi zagrożenia dla innych, kogo gdzie zdymisjonować" - oceniła rzeczniczka PiS.

Stwierdziła też, że "twarzą samorządów jest dzisiaj tak naprawdę Hanna Gronkiewicz-Waltz i to, co się działo za jej przyzwoleniem przez 11 lat w Warszawie: czyli okradanie ludzi z ich własnych mieszkań".

Zdaniem rzeczniczki PiS, Gronkiewicz-Waltz to "symbol złodziejskich rządów PO w Warszawie" i jest dziś największym problemem Platformy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Madera 2017-10-20 13:21:57
    Gronkiewicz-Waltz to symbol NACJI..którą Ona reprezentuje i wszystkie rządy od 1989 roku. Tak samo jak PIS i reszta złodziejstwa.Dla Ukrainy i dla Izraela ma ją POLACY pracować ?! TAKIEGO CHAMSTWA ŚWIAT NIE WIDZIAŁ ! OKUPANCI !REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA