REKLAMA

Beata Mazurek: Jestem pewna, że PO wciąż będzie wyprowadzać ludzi na ulice

  • Autor: PAP/MN
  • 16 stycznia 2017 08:49
Beata Mazurek: Jestem pewna, że PO wciąż będzie wyprowadzać ludzi na ulice Rzecznik PiS Beata Mazurek. (fot. Facebook)

• Nie mam co do tego żadnych absolutnie wątpliwości, że nadal PO będzie realizowała swój scenariusz wyprowadzania ludzi na ulicę i skarżenia na nas w Brukseli - uważa rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek.
• Odniosła się także do artykułu w "Pulsie Biznesu" dotyczącego nepotyzmu wśród działaczy Prawa i Sprawiedliwości

"Mnie napawa smutkiem to, że PO powiedziała, że zawiesiła swój protest, a więc zastanawiam się, jakie kolejne będą pola konfliktu do walki z rządem PiS-u, co znów wymyśli, bo nie mam co do tego żadnych absolutnie wątpliwości, że nadal PO będzie realizowała swój scenariusz wyprowadzania ludzi na ulicę i skarżenia na nas w Brukseli" - powiedziała w poniedziałek w Rozmowie Poranka w PR24 rzecznik PiS Beata Mazurek.

Dziennikarz zauważył, że paliwem do tego typu działań może być poniedziałkowy artykuł w "Pulsie Biznesu" dotyczący nepotyzmu wśród działaczy Prawa i Sprawiedliwości. "PiS obsadza wszelkie możliwe instytucje i firmy. Posłami, rodzinami, kolegami. Na naszej liście, wciąż niepełnej, jest już tysiąc osób" - zacytował.

"Szkoda, że nie ma w tym artykule zestawienia tego, co robiła Platforma Obywatelska, natomiast ja pozwolę sobie zostawić komentarz przedstawicielom rządu, ponieważ jako klub czy jako partia nie mamy wpływu na to, kto gdzie kogo obsadza i dlaczego, natomiast nie uważam, aby osoby, które są z nami w jakikolwiek sposób związane i miały kwalifikacje ku temu, by pełnić funkcje czy piastować jakieś stanowiska, to takich stanowisk piastować by nie mogły, zawsze tak było, przy każdej opcji rządzącej" - tłumaczyła Mazurek.

"Nie zgadzam się natomiast z tym, absolutnie, żeby stanowiska były piastowane przez ludzi, którzy (...) nie mieli kompetencji, dlatego chciałabym, aby na ten temat wypowiedziały się osoby za to bezpośrednio odpowiedzialne" - powiedziała Mazurek, dodając, że "nie zna zasad naboru" i "wolałaby zostawić to ministrowi Kowalczykowi".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Ewelina 2017-01-18 01:36:11
    To na pewno będzie miało miejsce nie raz.Tylko do tego są zdolni.Należałoby wprowadzić w życie stosowne kary,bo dobre słowo do targowicy nie dotrze. Zachowują się jak wściekłe zwierzęta.To wszystko za sprawą oderwania od korytka.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA