REKLAMA

Beata Mazurek: Prezes PiS czeka na decyzję, czy w środę dojdzie do spotkania z premier May

  • Autor: PAP/JS
  • 22 marca 2017 17:43
Beata Mazurek: Prezes PiS czeka na decyzję, czy w środę dojdzie do spotkania z premier May Jarosław Kaczyński (fot.wybierzpis.org.pl)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński jest bezpieczny i czeka na decyzję, czy w środę (23 marca) odbędzie się spotkanie z premier Wielkiej Brytanii Theresą May - powiedziała rzecznik PiS Beata Mazurek.

Prezes PiS jest w Londynie, gdzie ok. godz.16.30 planowane było jego spotkanie z szefową brytyjskiego rządu.

Po południu doszło w stolicy Wielkiej Brytanii do incydentu przy gmachu parlamentu, gdzie mężczyzna uzbrojony w nóż zaatakował funkcjonariuszy policji przy bramie, po czym został postrzelony. Policja traktuje wstępnie incydent jako "terrorystyczny".

Brytyjska premier jest bezpieczna - poinformował rzecznik Downing Street. Nie ujawnił, gdzie przebywała premier May w chwili ataku.

Przedstawiciel biura prasowego Downing Street poinformował, że spotkanie brytyjskiej z prezesem PiS, w najlepszym wypadku będzie opóźnione albo zostanie odwołane. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA