REKLAMA

Beata Szydło: Najważniejszy jest uśmiech dziecka

  • Autor: PAP/AT
  • 03 czerwca 2017 12:47
Beata Szydło: Najważniejszy jest uśmiech dziecka Dajcie radość swoim dzieciom - powiedziała premier (Beata Szydło, fot.twitter.com/PremierRP)

Takie dni są po to, byśmy byli razem, byśmy pamiętali, że zawsze najważniejszy jest uśmiech dziecka - mówiła w sobotę premier Beata Szydło podczas pikniku z okazji dnia dziecka zorganizowanego w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

W sobotę (3 czerwca) w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów został zorganizowany Dzień Dziecka.

"Niech to będzie dzień szczęścia dla tych małych gości, którzy są tutaj razem z nami, dla wszystkich rodzin" - mówiła szefowa rządu.

"Dajcie radość swoim dzieciom, dajcie radość waszym rodzinom, takie dni są potrzebne po to, byśmy byli razem, po to byśmy pamiętali o tym, że zawsze najważniejszy jest uśmiech dziecka" - dodała.

Premier rozmawiała też z dziennikarzami.

"Wszyscy widzimy, że jest fantastycznie, dzieci zadowolone, szczęśliwe. Muszę powiedzieć, że wszystkie ministerstwa, wszystkie instytucje naprawdę się postarały i przygotowały bardzo dużo atrakcji" - powiedziała.

Czytaj tez: Dzień Dziecka w Sejmie

"Dzieci są tak pod wrażeniem tego wszystkiego, co tutaj widzą i są tak zachwycone, najbardziej interesuje ich robienie zdjęć" - dodała.

Piknik zorganizowany po raz 5. w ogrodach KPRM, w tym roku odbywa się pod hasłem "Polak mały".

Dla uczestników przewidziano m.in. konkursy z nagrodami, pokazy psów Służby Celnej, doświadczenia naukowe, symulator jazdy 3D czy zawody sportowe.

Swoje stanowiska przygotowały poszczególne ministerstwa, a także m.in Żandarmeria Wojskowa, Polski Związek Łowiecki czy Fundacja PGNiG.

Jak co roku w pikniku, poza premier Beatą Szydło, uczestniczyli ministrowie jej rządu oraz rodziny z dziećmi.

W trakcie pikniku szefowa rządu odwiedzała poszczególne stanowiska, rozmawiała z jego uczestnikami oraz robiła sobie z nimi zdjęcia.

Piknik w ogrodach KPRM potrwa do godz. 16.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • EuPi 2017-06-04 17:53:07
    Współczuję premierowej. Wnuków (oficjalnych) raczej się nie doczeka!
  • PIS-lam. 2017-06-03 14:08:04
    To nieprawda,to z Dziecmi zrobiliscie w Sejmie to poprostu SKANDAL.Radykalizacja tych Mlodych Ludzi przez was co mozna porownac z Radykalizacja IZIS z Bliskiego Wschodu.Zeby Mlody Czlowiek rwal Flage EU Skandal.To sie niebawem obroci przeciwko waszej PIS-lamizacji.Juz niedlugo,to byl pomysl przeciwko wam PIS-lamu.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA