REKLAMA

Beata Szydło: Schetyna zapomniał chyba, jaka jest rola polityka

  • Autor: PAP/MN
  • 17 stycznia 2017 12:33
Beata Szydło: Schetyna zapomniał chyba, jaka jest rola polityka Szydło podkreśliła, że budżet państwa został przyjęty zgodnie z prawem. (fot. Twitter)

• Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna zapomniał chyba, jaka jest rola polityka, który otrzymuje mandat od wyborców - powiedziała Beata Szydło.
• Premier odniosła się w ten sposób do słów lidera Platformy, który chce postawienia przed Trybunałem Stanu prezydenta Andrzeja Dudę.

Naszą rolą jest zajmować się sprawami Polaków i dbać o państwo, dbać o ojczyznę. Ci, którzy sieją zamęt, mają złe intencje - powiedziała na konferencji prasowej premier.

"Wszystkie działania, które były podejmowane w ostatnich tygodniach przez polityków opozycji - Nowoczesną i Platformę, przez pana przewodniczącego Schetynę, niestety nie były działaniami konstruktywnymi" - oceniła Szydło.

"Nie po to nas Polacy wybierają. Polacy nas wybierają po to, byśmy pracowali i rozwiązywali ich problemy. I ja tak to postrzegam" - podkreśliła szefowa rządu.

"Pan przewodniczący Grzegorz Schetyna zapomniał chyba, jaka jest rola polityka, który otrzymuje mandat od wyborców" - zaznaczyła.

Szydło podkreśliła, że "budżet państwa został przyjęty zgodnie z regułami, zgodnie z prawem, jest budżetem legalnym, jest budżetem dobrym, jest budżetem gwarantującym polskim rodzinom, jest gwarantującym Polakom - bezpieczeństwo, godne życie i stabilizację". "I konsekwentnie ten budżet zrealizujemy" - zapewniła premier.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA