REKLAMA

Beata Szydło wykluczyła możliwość przyjmowania migrantów

  • Autor: GP
  • 23 marca 2016 12:24
Beata Szydło wykluczyła możliwość przyjmowania migrantów Premier RP, Beata Szydło przed ambasadą Belgii w Warszawie. (fot.:twitter.com/PremierRP)

• Premier polskiego rządu podkreśliła, że po wtorkowych zamachach w Brukseli stanowisko wobec kryzysu migracyjnego polskiego rządu się zmieniło.
• Beata Szydło zastrzega, że Polska nie przyjmie w tej chwili imigrantów.

Wraz z narastającą niechęcią polskiego społeczeństwa do kwestii migracji i po wydarzeniach jakie miały miejsce w Brukseli premier Beata Szydło zdecydowała się mówić mocniej. W ocenie polskiej premier możliwość przyjmowania przez Polskę uchodźców nie jest teraz rozważana.

- Nie widzę możliwości, aby w tej chwili do Polski przyjechali imigranci - powiedziała w rozmowie z Superstacją premier Beata Szydło.

W czasie briefingu przed ambasadą Belgii w Warszawie premier oceniła, że należy zintensyfikować wysiłki walki z terroryzmem w Europie.

W samej ambasadzie Beata Szydło podpisała księgę kondolencyjną, a przed budynkiem złożyła kwiaty.

Źródło: twitter.com/PremierRP

Źródło: twitter.com/PremierRP

Premier zastrzegła, że zobowiązania rządu Ewy Kopacz, do których jej Rada Ministrów się zobowiązała zakładały dobrowolność przyjazdu uciekinierów z Bliskiego Wschodu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • GIENEK1356 2016-03-24 09:01:04
    GDYBY TO BYLI PRAWDZIWI EMIGRANCI KTURZY CHCA POLEPSZTC WARUNKI ZYCIA TO BY WYJEZDZALI DO BOGATYCH KRAIOW ZBLIZONYCH KULTUROWO TAKICH JAK ARABIA-SAUDYISKA BAHRAIM -EMIRATY ARABSKIE- KUWEIT ALE TAK NIE EST TRZEBA BYC CALKOWITYM IMBECYLEM ABY TEGO NIE ZROZUMIEC -TE BOGATE KRAJE ARABSKIE FINNSUJA WYJAZD TYCH LUDZI DO EROPY W CELU ISLAMIZACJII EUROPY I TO JEST GŁÓWNY CEL ALE IDIOTA MULTIKULTI TEGO NIE ZROZUMIE NIGDY
  • Seff 2016-03-23 14:35:20
    Brawo PiS. Bruksela nie będzie dyktować suwerennemu krajowi. Jak Merkel chce kulturowego samobójstwa to jej sprawa.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA