REKLAMA

Beata Szydło z orędziem do Polaków

  • Autor: PAP/GP
  • 12 stycznia 2016 21:19

· Premier wystąpiła w orędziu skierowanym do Polaków 12 stycznia br.
· Tematem wystąpienia było osiem tygodni rządów PiS, inicjatywy rządu.
· Premier mówiła o sytuacji w kraju i w Europie.

Premier w materiale przybliża najnowsze inicjatywy rządu. Beata Szydło zaznaczała co udało się osiągnąć, podkreśla determinację z jaką rzad PiS chce realizować program wyborczy.

- Zmiany, które wprowadzamy, są dla wielu wpływowych sfer, także poza granicami naszego kraju, trudne do zaakceptowania, przede wszystkim dlatego, że naruszają ich interesy, ograniczają wpływy. Do tej pory wiele zagranicznych firm, banki i sieci hipermarketów płaciły niewspółmiernie niskie podatki, w niewielkim stopniu dzieliły się z Polakami zyskami ze swojej działalności. Zmieniamy to - zadeklarowała premier.

- Rząd PiS jest dzisiaj atakowany z tego powodu, właśnie dlatego, że nasz program realizujemy skutecznie i z determinacją. Spodziewaliśmy się oporu i ataku pewnych środowisk, ale nie poddamy się; nie zrezygnujemy z naprawy państwa - dodała.

Premier nawiązała do spotkania, które odbyła wcześniej tego dnia, z liderami partii parlamentarnych.

- Razem musimy potępić wypowiedzi zagranicznych polityków, którzy używając nieprawdziwych, wyolbrzymionych tez, godzą w autorytet naszego państwa - podkreśliła szefowa rządu. Powiedziała, że zwróciła się do wszystkich liderów partii o wspólne powstrzymanie takich złych praktyk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA