REKLAMA

Beata Szydło zaprosiła liderów opozycji, PO, PSL, Nowoczesniej i klubu Kukiz'15 na spotkanie w czwartek

  • Autor: PAP/GP
  • 20 stycznia 2016 13:26
Beata Szydło zaprosiła liderów opozycji, PO, PSL, Nowoczesniej i klubu Kukiz'15 na spotkanie w czwartek rzecznik rządu informuje, że spotkanie odbędzie się w budynku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (fot. premier.gov.pl)

· W czwartek (21 stycznia) premier Beata Szydło ma zamiar spotkać się z liderami klubów parlamentarnych.
· Tematem spotkania będzie wtorkowa (19 stycznia) debata w Parlamencie Europejskim.

- Premier Beata Szydło zaprasza szefów klubów parlamentarnych na spotkanie w czwartek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek. Tematem będą kwestie poruszane w czasie wtorkowej debaty w Parlamencie Europejskim.

- W imieniu pani premier Beaty Szydło chciałbym wszystkim państwu przekazać informację o spotkaniu jutro w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z przedstawicielami szefów klubów parlamentarnych. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich - poinformował w środę Bochenek. Spotkanie ma się rozpocząć o godz. 10.30.

Rzecznik rządu dodał, że tematem będą kwestie poruszane na forum Parlamentu Europejskiego w czasie wtorkowej debaty.

- Mam nadzieję, że szefowie klubów parlamentarnych odpowiedzą na nasze zaproszenie i pojawią się po raz kolejny w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Nam zależy na podtrzymywaniu dobrych relacji z opozycją - dodał Bochenek.

Będzie to drugie takie spotkanie w KPRM. Pierwsze odbyło się 12 stycznia. Rozmowa, w której wzięli udział przedstawiciele wszystkich klubów, dotyczyła relacji Polski z UE.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA