REKLAMA

Będą wcześniejsze wybory parlamentarne? Sasin: Nie ma powodu

  • Autor: PAP/AT
  • 16 stycznia 2018 10:40
Będą wcześniejsze wybory parlamentarne? Sasin: Nie ma powodu Zjednoczona Prawica ma program do zrealizowania jeszcze w tej kadencji - powiedział Jacek Sasin (fot.shutterstock)

Ne ma dzisiaj żadnego powodu, żeby przyspieszać wybory parlamentarne. Roboty mamy naprawdę jeszcze dużo na te prawie dwa lata - poinformował szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

Sasin pytany w radiowej Jedynce, czy odbędą się wcześniejsze wybory parlamentarne, odparł: "nie, nie planujemy wcześniejszych wyborów". Przekonywał, że "nie ma dzisiaj żadnego powodu", żeby je przyspieszać.

Czytaj też: Przedterminowe wybory parlamentarne w tym roku?

Jak wskazał, na ostatnim posiedzeniu Sejmu był głosowany budżet na 2018 r. "Ten budżet zdobył poparcie 240 posłów, więc absolutnie solidna większość, przy 180 kilku - chyba - głosach przeciwnych. To pokazuje rzeczywiście, że rząd dzisiaj ma ten komfort posiadania zdecydowanej większości parlamentarnej. Nie musi ciułać, zabiegać o każdy głos, tak jak to czasami przecież w przeszłości bywało" - uzasadniał Sasin.

Rząd dzisiaj ma ten komfort posiadania zdecydowanej większości parlamentarnej. Nie musi ciułać, zabiegać o każdy głos - powiedział poseł (Jacek Sasin, fot.facebook/Jacek Sasin)

Podkreślił również, że Zjednoczona Prawica ma program do zrealizowania jeszcze w tej kadencji. "Roboty mamy naprawdę jeszcze dużo na te - prawie - dwa lata i chcemy wszystko to, na co się z Polakami umawialiśmy, wykonać" - zadeklarował Sasin.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • spragniony123 2018-01-17 19:18:03
    I tak ma być .Niby dlaczego miały by być wcześniejszeREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA