REKLAMA

Będzie dodatkowe posiedzenie Sejmu?

  • Autor: aw/PAP
  • 24 lipca 2017 18:05
Będzie dodatkowe posiedzenie Sejmu? (fot. wikipedia.org)

Może będzie - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski pytany, czy w przyszłym tygodniu odbędzie się dodatkowe posiedzenie Sejmu.

Karczewski, wraz z m.in. premier Beatą Szydło i marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim przybyli do siedziby PiS po spotkaniu z prezydentem w Belwederze.

Premier, pytana przez dziennikarzy o przebieg popołudniowego spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą oraz marszałkami Sejmu i Senatu odparła: "w bardzo dobrej atmosferze".

W siedzibie PiS przed godz. 18., po raz kolejny już w poniedziałek (24 lipca), zebrały się władze partii; na Nowogrodzkiej, oprócz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, są m.in. Ryszard Terlecki, Adam Lipiński oraz Mariusz Kamiński.

Seria spotkań w gronie kierownictwa PiS odbywa się po tym, jak prezydent Andrzej Duda ogłosił, że zawetuje ustawę o Sądzie Najwyższym oraz nowelę ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa.

Po spotkaniu w Belwederze do ewentualnego dodatkowego posiedzenia Sejmu odniósł się też rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński: - Jeszcze nikt w Sejmie nie wie, kiedy weto prezydenta wraz z uzasadnieniem wpłynie do Sejmu, więc trudno spekulować o jakimś dodatkowym posiedzeniu - mówił.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA