REKLAMA

Będzie manifestacja poparcia PiS? Mazurek: Nasi zwolennicy chcą wyjść na ulicę

  • Autor: PAP/AT
  • 04 stycznia 2017 11:15
Będzie manifestacja poparcia PiS? Mazurek: Nasi zwolennicy chcą wyjść na ulicę Ludzie mają prawo do demonstracji, mają prawo do tego, żeby się zrzeszać, protestować i manifestować - powiedziała Beata Mazurek(fot.wybierzpis.org.pl)

• PiS cały czas dostaje sygnału od swoich wyborców i zwolenników oraz wyborców partii Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina, że chcą oni wyrazić poparcie dla partii i rządu premier Beaty Szydło - powiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek, pytana o organizację ewentualnego marszu poparcia dla PiS.
• Jak dodała marsz prawdopodobnie odbyłby się w Warszawie.

Mazurek pytana w Radiu Plus, kiedy dokładnie odbędzie się manifestacja poparcia dla PiS, odpowiedziała, że PiS cały czas dostaje sygnału od swoich wyborców i zwolenników oraz wyborców partii Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina, że "chcą oni wyrazić poparcie dla nas, dla rządu pani premier Beaty Szydło".

"Z całą pewnością, jeśli będziemy organizować takie przedsięwzięcie - ono myślę, że będzie w Warszawie - to wszystkich poinformujemy: kiedy, gdzie i o której. Na razie to są spekulacje medialne. Kiedy podejmiemy taką decyzję to stosowną informację na pewno udzielimy wszystkim zainteresowanym" - zapowiedziała Mazurek.

Pytana, czy to dobry pomysł, żeby odbyła się taka manifestacja oceniła, że wszystko zależy od tego, jakie są oczekiwania społeczne.

Czytaj też: Zapis z kamer z Sali Kolumnowej zostanie opublikowany

"My na razie chcemy uniknąć wszelkich konfliktów, wszelkiej sytuacji takiej, która mogłaby doprowadzić do konfrontacji - tego nie chcemy. Ale z drugiej strony mając świadomość i widząc jak działa opozycja - powiem zabawnie - histeryczna opozycja, nie dziwię się, że nasi zwolennicy chcą wyjść na ulicę i chcą im pokazać siłę" - zaznaczyła rzeczniczka PiS.

Jak podkreśliła ludzie mają prawo do demonstracji, mają prawo do tego, żeby się zrzeszać, protestować i manifestować "My chcielibyśmy też to zrobić tak, żeby to miało uzasadniony czas i moment" - dodała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA