REKLAMA

Będzie trzecia debata komitetów

  • Autor: AT
  • 23 października 2015 16:06
Będzie trzecia debata komitetów Polsat News udostępni antenę przedstawicielom ośmiu komitetów (Debata liderów 20 października, fot.youtube.com)

Jeszcze dziś odbędzie się trzecia debata. Telewizja udostępni antenę przedstawicielom ośmiu komitetów.

W odpowiedzi na zarzuty niektórych partii o ograniczaniu możliwości wypowiedzi w mediach telewizja Polsat News udostępni dziś wieczorem (23 październik) antenę przedstawicielom ośmiu komitetów.

- Specjalne wydanie programu "Państwo to my" w formie debaty potrwa ponad 2 godziny. W tym czasie przedstawiciele sztabów będą mieli możliwość swobodnej dyskusji na zadany temat i nie będą ograniczeni czasowo - mówi Marcin Cholewiński, szef anteny Polsat News w "Radiu Zet".

Moderowana dyskusja będzie podzielona na 10 bloków tematycznych: budżet, emerytury i zasiłki, renty, służba zdrowia, emigracja, stosunki z Rosją i Ukrainą, fundamentalizm religijny, terroryzm, Polska konkurencyjna, zarobki i prawa pracownicze, bezpieczeństwo energetyczne - podaje "Radio Zet".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA