REKLAMA

Będzie wielka koalicja PO z Nowoczesną i PSL?

  • Autor: AT
  • 09 listopada 2015 08:53
Będzie wielka koalicja PO z Nowoczesną i PSL? Możemy tworzyć z Ryszardem Petru i PSL bardzo mocny blok opozycyjny - mówi Tomasz Siemoniak(fot.facebook.com/Tomasz-Siemoniak)

Tomasz Siemoniak, były wicepremier i szef MON, nie wyklucza wspólnej partii z Ryszardem Petru. - Marzyłbym o wielkim bloku koalicyjnym z Petru i PSL - mówi.

Tomasz Siemoniak pytany w "Kontrwywiadzie" RMF FM, czy możliwe jest w przyszłości połączenie Platformy z Nowoczesną i stworzenie wspólnej partii wyjaśnił: – Ja bym tego nie wykluczył. Bardzo wiele nas łączy, jest nam naturalnie blisko. Lubię, szanuję Ryszarda Petru, osiągnął sukces. Możemy tworzyć z Ryszardem Petru i PSL bardzo mocny blok opozycyjny.

Siemoniak stwierdził, że możliwe jest stworzenie "wielkiej koalicji" przy okazji następnych wyborów.

– Marzyłbym o czymś takim. Wydaje mi się, że nowy szef PSL to również osoba, z którą się będzie świetnie współpracowało. I liczę, że taki blok PO-PSL-Nowoczesna pokaże, co potrafi – przyznał na antenie RMF FM.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Paweł 2015-11-09 10:25:32
    Petru cały czas powtarza że jego program nie ma nic wspulnego z programem Po ani tym bardziej Psl. On ma program Po z 2007 roku poprawiony do nowej zeczywistosci. Pamiětajmy że platforma nie wprowadziła żadnego punktu z tego programu. Likwidacja Przywilejów ,krus, likwidacja bgż,płacenie za wykonane zabiegi i za przyjętych pacjentów a nie z góry itp.....REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA