REKLAMA

"Biało-Czerwoni" odcinają się od Grzegorza Napieralskiego

  • Autor: TM
  • 03 września 2015 08:19
"Biało-Czerwoni" odcinają się od Grzegorza Napieralskiego Grzegorz Napieralski zaskoczył swoje byłe ugrupowanie. Fot. facebook.com

Transferem do PO Grzegorz Napieralski zaskoczył założone niedawno przez siebie ugrupowanie. "Biało-Czerwoni" podkreślają, że "skuteczność nie może być osiągana za wszelką cenę".

Partia Biało-Czerowni przygotowała oświadczenie podpisane przez jej pozostałych liderów - Aleksandrę Popławską, Andrzeja Rozenka i Tomasza Sybilskiego.

"Nie skorzystaliśmy z żadnej z ofert"

"Dwa miesiące temu partia Biało-Czerwoni powstała po to, żeby zmienić polską politykę, wprowadzić do niej świeże twarze i nową jakość. Wciąż uważamy, że demokracja, wolność, uczciwość i tolerancja są najważniejszymi drogowskazami. Dlatego nie skorzystaliśmy z żadnej z ofert, które otrzymaliśmy, w tym z oferty Zjednoczonej Lewicy, drugiej Zjednoczonej Lewicy oraz Platformy Obywatelskiej, by wejść na ich listy.- czytamy w oświadczeniu.

Nie ma poparacia dla Platformy Obywatelskiej

Liderzy przypominają, że "skuteczność w polityce jest wartością, ale nie może być osiągana za wszelką cenę. W związku z informacją o kandydowaniu przez Grzegorza Napieralskiego z listy Platformy Obywatelskiej do Senatu RP, oświadczamy, że nie oznacza to jakiegokolwiek poparcia Biało-Czerwonych dla Platformy Obywatelskiej. Jest to samodzielna decyzja Grzegorza Napieralskiego, któremu życzymy sukcesu wyborczego. Dwa dni temu został zarejestrowany Komitet Wyborczy Biało-Czerwoni. Trwa zbieranie podpisów pod listami kandydatów do Sejmu RP" 

Grzegorz Napieralski nie skomentował jeszcze stanowiska "Biało-Czerwonych".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA